Рубрики НовиниІгри

Глава Microsoft Сатья Наделла каже, що залюбки відмовився б від консольних ексклюзивів, якби не Sony

Опубликовал
Андрей Русанов

CEO Microsoft Сатья Наделла каже, що хотів би позбавитися від консольних ексклюзивів ігор, але не може це зробити, оскільки правила конкуренції на ринку задає Sony. Глава компанії висловився у рамках слухань FTC щодо угоди Microsoft та Activision Blizzard, нещодавно призупиненою судом.

«Якби це залежало від мене, я хотів би позбутися всіх ексклюзивів на консолях. Але це визначати не мені, як гравцю з низькою часткою на ринку консолей. Панівний гравець [Sony] визначив правила ринкової конкуренції за допомогою ексклюзивів, тому це світ, в якому ми живемо. Я не люблю цей світ».

Наделла підтвердив, що він дійсно хотів би управляти бізнесом Xbox відповідно до власних принципів, але він повністю усвідомлює, що ексклюзиви сприяють просуванню консолей на ринку.

Днем раніше під час слухань регулятора FCC голова Sony PlayStation Джим Раян визнав, що ексклюзиви Xbox, такі як Starfield, не зашкодять конкуренції Також він негативно висловився про Xbox Game Pass – на його думку, надання ігор за підпискою руйнує їхню цінність для видавців. Раян зазначив, що ексклюзивність ігор Activision на Xbox і ПК була б на користь Microsoft, але відмовився відповідати на запитання, щоб він сам зробив на їхньому місці:

Онлайн-курс Бізнес-аналіз. Basic Level від Ithillel.
В ході курсу студенти навчаться техніці збору і аналізу вимог, документуванню та управлінню документацією, управлінню ризиками та змінами, а також навчаться моделювати процеси і прототипуванню.
Приєднатися

Юрист Microsoft: Ви вважаєте, що в інтересах Microsoft робити ігри Activision доступними на різних платформах?

Джим Раян: Ні, я з цим не згоден.

M: Отже, якби ви використовували Xbox, ви б порекомендували зробити Call of Duty та інші ігри Activision ексклюзивними для Xbox та ПК?

Р: Це гіпотетичне питання, на яке я не хочу відповідати.

M: Ви не можете відповісти?

Р: Я не знаю, щоб відповісти на це питання.

Таким чином Microsoft намагається подати себе жертвою конкурентної політики суперника, змушеною дотримуватися чужих правил, а слухання американського регулятора побічно торкнулися й питання конкурентної поведінки Sony.

Джерело: The Verge

Disqus Comments Loading...