Рубрики Новини

Hyundai та Kia планують вкласти $16,5 млрд у розширення виробництва електромобілів

Опубликовал
Вадим Карпусь

Hyundai Motor і її дочірня компанія Kia планують інвестувати 21 трлн вон (близько $16,5 млрд) у збільшення виробництва електромобілів у Південній Кореї. Ці кошти, зокрема, підуть на створення нового заводу, який зрештою зможе виробляти близько 150 тис. автомобілів на рік.

План цих двох автовиробників полягає в тому, щоб збільшити кількість електромобілів, що щорічно випускаються в Південній Кореї, з 350 тис. (очікуваний обсяг нинішнього року) до 1,44 млн до 2030 року. Цей показник у 1,44 млн на той час становитиме близько 45% запланованого світового обсягу виробництва електромобілів Hyundai та Kia.

Новий завод із виробництва спеціалізованих автомобілів буде розташований на наявному виробничому майданчику Kia у Хвасоні. Очікується, що будівництво розпочнеться у першій половині 2023 року, а комерційне виробництво планується запустити у другій половині 2025 року. Автомобілі спеціального призначення – це автомобілі, які зазвичай базуються на автофургонах малого та середнього розміру. Оскільки вони використовують одне й те саме шасі, початок виробництва та час виходу на ринок нових моделей зазвичай вдається скоротити.

Hyundai Motor Group, що включає компанії Kia, Hyundai Motor та Genesis, має намір продавати близько 3,23 млн електромобілів на рік на глобальному ринку до 2030 року, досягнувши частки 12% ринку.

Курс Розмовної англійської від Englishdom.
Після цього курсу ви зможете спілкуватись з іноземцями і цікаво розкажете про себе.
Приєднатися

Джерело: Bloomberg

Disqus Comments Loading...