Ілон Маск назвав «епічними» пропагандистські прогнози дмитра мєдвєдєва — тим часом акції Tesla впали до мінімуму з листопада 2020 року

Опубликовал
Володимир Скрипін

Ілон Маск продовжує ганьбитися в Twitter — пізно ввечері мільярдер вчергове неприємно здивував своєю відповіддю на пропагандистські марення дмитра мєдвєдєва. Відповідаючи на тред з прогнозами маріонетки путіна та нового голови військово-промислової комісії росії в Twitter, власник соцмережі назвав його «епічним». Це, ясна річ, образило українців, які особливо не стримували себе та сповна відплатили підприємцю в реплаях до твітів Маска.

У цьому прогнозі на наступний рік, який вочевидь розрахований суто на внутрішню російську аудиторії, окрім англосаксів (так, знову), є, наприклад, заява щодо громадянської війни в США, проте навіть це не збентежило Маска. Також там є про ріст ціни нафти до $150 за барель та ціни газу до $5000 за тисячу кубометрів (днями біржові ціни на газ у Європі впали вже на 11% — нижче $900 за тисячу кубометрів, вартість ф’ючерсу на нафту марки Brent з постачанням в лютому 2023 року на лондонській біржі ICE сягнула $84 за барель), а також окупацію західних областей України Польщею та Угорщиною.

Через кілька годин після шквалу критики та насмішок Ілон Маск опублікував уточнювальний твіт, в якому розкритикував прогнози мєдвєдєва.

Онлайн-курс Pyton від Powercode academy.
Опануйте PYTHON з нуля та майте проект у своєму портфоліо вже через 4 місяця.
Приєднатися

Нижче повний список прогнозів дмитра мєдвєдєва, який, як відомо, частенько зловживає алкоголем.

Загалом ці всі прогнози можна поділити на дві категорії:«наші вороги слабкі й скоро зазнають поразки» і «ми боремося з надзвичайно могутніми силами зла». Плюс ще низка аргументів російської пропаганди для закріплення ефекту, так би мовити. Ґрунтовний аналітичний розбір цього всього @OSINTtechnical (кому цікаво) можна прочитати у цьому треді:

Щодо Ілона Маска, якого українці донедавна дуже поважали, а окремі навіть вважали своїм кумиром та героєм, ставлення до нього в Україні різко змінилося після низки гучних скандалів — починаючи від ганебного опитування щодо мирних перемовин з росією з пропозицією віддати Крим окупантам та поширення кремлівських наративів, і закінчуючи низкою заяв стосовно роботи Starlink в Україні та майже вщент зруйнованою довірою до соціальної платформи Twitter.

А нещодавно з’ясувалося, що Ілон Маск виступав проти заборони Європейським Союзом російського державного медіа RT та вважав санкції проти пропагандистських ресурсів держави-терориста несправедливими.

І тут надзвичайно важливо не ототожнювати Ілона Маска з його компаніями, як-от Tesla та SpaceX — тим часом акції першої переживають найгірший рік у своїй історії і минулого тижня оновили мінімум з листопада 2020 року. На піку, в листопаді 2021 року, ринкова вартість Tesla становила $1,24 трильйона, а за рік вона впала більш як на $800 млрд — таке падіння зменшило статки Ілона Маска на $132 млрд і той втратив статус найбагатшої людини у світі.

Disqus Comments Loading...