Ілон Маск обіцяє піти з посади CEO Twitter — як тільки знайде “достатньо дурного” наступника, проте продавати компанію не планує

Доки не знайдеться гідний кандидат на посаду керівника Twitter, Маск працюватиме виконавчим директором.

Ілон Маск врешті-решт прокоментував результати опитування, яке сам нещодавно запустив у Twitter. Згідно з результатами голосування, 57% з понад 17,5 мільйонів людей захотіли, щоб він звільнився з посади генерального директора соцмережі.

Офіційному коментарю передували роздуми Маска у коментарях стосовно участі ботів в опитуванні (а це потенційний привід скасувати результати), а також майбутні плани щодо участі у голосуваннях лише привілейованих користувачів — як-от тих, що придбали багатостраждальну передплату Twitter Blue.

Хто обійме посаду керівника та коли це станеться нині невідомо. Маск лише каже, що для початку треба знайти дійсно  дурного гідного кандидата. 

Сам Ілон, після того, як піде у відставку, від компанії позбавлятись не збирається і планує очолити команди програмного забезпечення та серверів. 

Раніше Маск, який придбав Twitter за 44 мільярди доларів у жовтні, заявляв у суді, що його посада генерального директора буде тимчасовоюОднак після хвилі недолугих оновлень у Twitter та хейту у пресі важко прогнозувати, хто схоче взяти на себе тягар управління соцмережею. Маск, чесно кажучи, встановив досить низьку планку для керівництва, тож чимало коментаторів у соцмережах пишуть, що будь-хто буде кращий за нього. 

Що точно ясно, так це те, що новому CEO доведеться керувати майже невпізнаваною компанією. Приблизно 70% персоналу або скоротили, або вони самостійно звільнились. Рекламодавці залишили платформу, після нападок фейкових акаунтів та тролей. А заходи щодо модерації вмісту та безпеки виглядять, м’яко кажучи, дивно. Крім того, зараз компанія стикається з дедалі більшим тиском з боку уряду на кількох фронтах.

 

Disqus Comments Loading...