Новини Новини 21.12.2022 о 11:11 comment views icon

Ілон Маск обіцяє піти з посади CEO Twitter — як тільки знайде “достатньо дурного” наступника, проте продавати компанію не планує

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Доки не знайдеться гідний кандидат на посаду керівника Twitter, Маск працюватиме виконавчим директором.

Ілон Маск врешті-решт прокоментував результати опитування, яке сам нещодавно запустив у Twitter. Згідно з результатами голосування, 57% з понад 17,5 мільйонів людей захотіли, щоб він звільнився з посади генерального директора соцмережі.

Офіційному коментарю передували роздуми Маска у коментарях стосовно участі ботів в опитуванні (а це потенційний привід скасувати результати), а також майбутні плани щодо участі у голосуваннях лише привілейованих користувачів — як-от тих, що придбали багатостраждальну передплату Twitter Blue.

Ілон Маск може скасувати результати опитування про свою відставку у Twitter (“за” проголосували 57%) через “атаку ботів”

Хто обійме посаду керівника та коли це станеться нині невідомо. Маск лише каже, що для початку треба знайти дійсно  дурного гідного кандидата. 

Курс QA Manual (Тестування ПЗ мануальне) від Powercode academy.
Навчіться знаходити помилки та контролювати якість сайтів та додатків.
Записатися на курс

Сам Ілон, після того, як піде у відставку, від компанії позбавлятись не збирається і планує очолити команди програмного забезпечення та серверів. 

Раніше Маск, який придбав Twitter за 44 мільярди доларів у жовтні, заявляв у суді, що його посада генерального директора буде тимчасовоюОднак після хвилі недолугих оновлень у Twitter та хейту у пресі важко прогнозувати, хто схоче взяти на себе тягар управління соцмережею. Маск, чесно кажучи, встановив досить низьку планку для керівництва, тож чимало коментаторів у соцмережах пишуть, що будь-хто буде кращий за нього. 

Що точно ясно, так це те, що новому CEO доведеться керувати майже невпізнаваною компанією. Приблизно 70% персоналу або скоротили, або вони самостійно звільнились. Рекламодавці залишили платформу, після нападок фейкових акаунтів та тролей. А заходи щодо модерації вмісту та безпеки виглядять, м’яко кажучи, дивно. Крім того, зараз компанія стикається з дедалі більшим тиском з боку уряду на кількох фронтах.

Сенатор Ед Маркі – Ілону Маску: «Полагодьте свої компанії. Або це зробить Конгрес»

Курс QA Manual (Тестування ПЗ мануальне) від Powercode academy.
Навчіться знаходити помилки та контролювати якість сайтів та додатків.
Записатися на курс

 


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: