«Київстар» першим запустив підключення eSIM з контрактом повністю онлайн (через BankID та «Дія»)

Опубликовал
Володимир Скрипін

«Київстар» спростив підключення eSIM контрактним абонентам — замовити електронну SIM-карту тепер можна повністю онлайн (ідентифікація через сервіс НБУ BankID, або застосунок «Дія»).

Без відвідування магазинів з паспортом

Раніше для eSIM контрактним абонентам потрібно було особисто відвідувати магазин з паспортом або підписувати документи через кур’єра, тож «Київстар» першим впровадив таку можливість саме для контрактної форми обслуговування.

Варто зазначити, що можливість переходу на eSIM онлайн доступна також у конкурентів «Vodafone Україна» та lifecell. Обидва оператори пропонують підключення eSIM не лише у своїх застосунках, а й також у monobank. Але лише для клієнтів передплати, а клієнтам контракту чи корпоративним потрібно з оригіналом паспорта або з цифровим в «Дія» обов’язково відвідувати магазин/контакт-центр. Тож найбільший оператор телекомунікацій України із 23,9 млн абонентів тут обійшов конкурентів.

eSIM з контрактом «Київстар» — як замовити послугу онлайн

Скористатися новою послугою віддаленого підключення eSIM можуть також абоненти, які перебувають закордоном. Сама процедура максимально проста: потрібно обрати з переліку (галерея нижче) підхожий тариф на сайті магазину Київстар. Потім за допомогою BankID чи Дії завантажити необхідні документи, заповнити форму і підписати контракт онлайн за допомогою графічного підпису. Далі просканувати отриманий QR-код для активації eSIM та завершити налаштування на смартфоні. І, звісно, смартфон має підтримувати цю саму eSIM.

Онлайн-курс Frontend-разробник від Powercode academy.
Курс на якому ти напишеш свій чистий код на JavaScript, попрацюєш із різними видами верстки, а також адаптаціями проектів під будь-які екрани. .
Зарееструватися

Актуальні Контрактні тарифи «Київстар» для eSIM

Для нових абонентів пропозиції eSIM з контрактом стартують від 150 грн/міс і сягають 500 грн/міс залежно від тарифу та його наповнення. До кінця березня діятиме тимчасова промоакція — підключення або перейти на контрактний номер за 1 грн, а наступні 3 місяці сплачувати за акційною ціною (знижка становить 20% від звичайної ціни).

Актуальні Контрактні тарифи «Київстар» для eSIM
Актуальні Контрактні тарифи «Київстар» для eSIM

До речі, можливість переходу на eSIM зі збереженням старого контрактного тарифу та його умов для наявних абонентів теж передбачена. Щоправда, механізм інший — потрібно авторизуватися у застосунку «Мій Київстар», перейти у розділ Допомога та вибрати пункт Живий чат. Після цього зробити заявку для переходу на eSIM, сама послуга — безоплатна.

«Київстар» окремо зазначає, що 337 тис. абонентів вже перейшли на eSIM, а eSIM з контрактною формою обслуговування наразі використовує 75 тис. користувачів. Спрощена процедура має значно посприяти популяризації eSIM та контракту заразом.

Ключові переваги eSIM та контракту

Серед головних переваг eSIM — вищий рівень захисту (віртуальну карту неможливо викрасти чи загубити), зокрема й від шахраїв, які паразитують на схемі перевипуску SIM-карт, та додаткові функції: як-от дистанційна активація та підтримка кількох профілів — до 10 номерів (залежить від налаштувань виробника). Також eSIM не має строку давності, тож її не треба оновлювати.

Щодо контракту, мабуть, єдиною відчутною перевагою цієї форми над передплатною є «чесна» місячна тарифікація Плата за тариф зніматиметься щодня рівними частинами впродовж календарного місяця замість 28-денної. Серед інших плюсів — можливість під’єднати до 5 номерів на один рахунок, відстрочка платежу, і загалом цікавіше наповнення тарифів, але тут все залежить від індивідуальних потреб кожного.

Disqus Comments Loading...