Новини Україна 31.03.2023 о 13:43

Львів’ян закликають надсилати фото порушень правил паркування – штрафи обіцяють спрямувати на підтримку ЗСУ

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Львівська міська рада звернулась до мешканців та гостей Львову із закликом взяти участь в акції «Донать фотопорушення паркувань на ЗСУ». Фактично львів’янам пропонують фіксувати порушення правил паркування, а гроші, зібрані від штрафів за такі порушення, будуть спрямовувати на підтримку ЗСУ.

Курс
Управління командою в бізнесі
Більше ніякого мікроменеджменту
Хочу на курс
pic

«У Львові стартує акція «Донать фотопорушення паркувань на ЗСУ», у межах якої мешканці можуть долучитися одночасно як до благоустрою міста, так і донації коштів на Збройні сили України. Адже кошти від штрафів за неправильне паркування у Львові скеровують на допомогу українським військовим», – йдеться на сайті міськради.

Зазначається, що окрім роботи інспекторів з паркування, слідкувати за порядком на дорогах Львова можуть і самі мешканці. Помітивши порушення, вони можуть зробити фотофіксацію неправильно припаркованого автомобіля та надіслати фото через соцмережі «Гарячої лінії» міста: Telegram-бот чи сторінку у Facebook.

Жителей Львова призывают присылать фото нарушений правил парковки – штрафы обещают направить в поддержку ВСУ

Подати фотофіксацію порушення через чат-бот у Telegram можна наступним чином:

  • зареєструватись.
  • обрати розділ «Нове звернення».
  • вибрати категорію «Дороги, площі, парки».
  • обрати підкатегорію «Паркування на газонах та громадських територіях».
  • зазначити адресу і додати фото.

З початку року від мешканців на «Гарячу лінію» надійшло понад 300 фотофіксацій порушень паркування автомобілів. Проте не повідомляється, яку суму штрафів було зібрано завдяки таким зверненням львів’ян.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: