Meta згортає підтримку розумного дисплея Portal і розробку розумного годинника – на тлі масового скорочення персоналу та падіння доходів

Опубликовал
Андрей Русанов

За попередньою інформацією, Meta закриває проєкт розумного дисплея Portal для відеодзвінків та ще два невипущені проєкти розумних годинників через скорочення 11 тис. робочих місць. Інформація підтверджена The Verge та Reuters з двох незалежних джерел.

Meta без розголошення вирішила припинити випуск пристроїв Portal для споживачів у червні та відклала розробку розумного годинника, що вже тривалий час перебуває у розробці (проєкт «Мілан»). Годинник повинен був з’явитися навесні 2023 року за ціною близько $349 і мати дві вбудовані камери для відеодзвінків.

Тепер Meta відмовляється від своїх планів щодо продажу пристрою для відеодзвінків Portal підприємствам. Також згорнуто «Мілан» та ще один проєкт розумного годинника. Компанія не відповіла на запит про коментар.

Онлайн-курс "Бренд-менеджмент" від Laba.
Розберіться в комплексному управлінні брендом: від його структури до комунікації з аудиторією.Дізнайтесь принципи побудови бренд-стратегії, проведення досліджень і пошуку свого споживача.
Детальніше про курс

Як повідомлялося раніше, Meta скорочує 11 тис. працівників. Неабиякою мірою скорочення торкнулося технологічних відділів та розробників апаратних засобів. У пріоритеті залишається розробка в області AR та VR, включаючи гарнітури.

Meta, попри значні збитки підрозділу віртуальної реальності, зниження вартості компанії з $1 трлн до $268 млрд, а також критику проєкту віртуального середовища спілкування Horizon Worlds продовжує робити основну ставку на віртуальну реальність та інтерфейси підключення до неї. Потреба Horizon Worlds для споживачів виглядає примарною – навіть співробітники Meta не хочуть нею користуватися.

Disqus Comments Loading...