
Один із перших генераторів зображень на основі ШІ Midjourney отримав нову версію.
Модель Midjourney V7 наразі працює в альфа-версії й попри те, що не оптимізована на вірусні зображення у стилі Studio Ghibli, її спроби виглядають принаймні естетично приємно.

Перед початком роботи вам запропонують оцінити близько 200 зображень, аби «персоналізувати» ваш профіль (V7 є першою моделлю Midjourney, де персоналізація ввімкнена стандартно) і підлаштувати модель для роботи з вашими візуальними вподобаннями.
One of the most exciting new features for our new V7 model is something we call “Draft Mode”. Draft mode is half the cost and 10 times the speed and it might be the best way to iterate on ideas ever. Try it with voice, think out loud and let our ideas flow like liquid dreams. pic.twitter.com/ANfTMC6Ej1
— Midjourney (@midjourney) April 4, 2025
З інших основних оновлень — режим чернетки, робота з яким коштує вдвічі дешевше, тоді як сам процес пришвидшується у 10 разів. Якщо чернетка сподобалася, її можна перегенерувати в нормальній якості.
Зі слів гендиректора Midjourney Девід Хольца, V7 стала розумнішою в роботі з текстовими підказками, тоді як тіла і раніше «проблемні» кінцівки тепер виглядають більше деталізованими.
nice hands https://t.co/32Z2N2xmyA
— Midjourney (@midjourney) April 4, 2025
Водночас деякі стандартні функції нейромережі все ще недоступні для версії V7, включно з масштабуванням зображень — їх обіцяють додати протягом наступних двох місяців.
«Це абсолютно нова модель з унікальними перевагами та, ймовірно, кількома недоліками», — написав Хольц на Discord. «Ми хочемо дізнатися від вас, чим вона хороша, а чим погана, але майте на увазі, що для експериментів варто використовувати різні стилі підказок. Тож трохи пограйте».
Midjourney — незвичайна тим, що коли була заснована Хольцем у 2022 році не зібрала жодної копійки зовнішніх грошей. Наприкінці 2023 року компанія з Сан-Франциско очікувала близько $200 млн доходу, але з того часу багато що змінилося, включно з кількістю конкурентів. Нещодавно Хольц заявляв, що вони створюють апаратну команду для роботи над деякими проєктами, але без деталей, і зосереджуються на навчанні анонсованих раніше моделей для створення відео та 3D-об’єктів.
Нагадаємо, що Midjourney була однією з перших компаній ШІ, які стикнулися з судовими позовами зі звинуваченнями у порушенні авторських прав художників, роботи яких без дозволу використали для навчання нейромереж.
Новий генератор зображень ChatGPT створює неймовірно реалістичні підроблені чеки
Джерело: Techcrunch
Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украінською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: