monobank анонсував скін картки зі стелою Донецької області — після її скандальної «реставрації»

Опубликовал
Катерина Даньшина

На тлі неочікуваної «реставрації» стели на в’їзді до Донецької області, monobank анонсував новий скін для картки з її попереднім виглядом.

На цю мить запропоновано 4 дизайни на вибір — в опитуванні, опублікованому на офіційній сторінці monobank в X, перший поки лідирує з великим відривом. Однак користувачі все ще можуть віддати свій голос за будь-який варіант — до 12:00 17 квітня.

Днями у соцмережах вирували суперечки щодо «реставрації» стели на в’їзді до Донецької області, яка стерла усі наліпки та розписи військових і волонтерів. Людей, які вдалися до самовільного оновлення знаку, розкритикували за те, що вони не врахували контекст.

Онлайн-курс Бізнес-аналіз. Basic Level від Ithillel.
В ході курсу студенти навчаться техніці збору і аналізу вимог, документуванню та управлінню документацією, управлінню ризиками та змінами, а також навчаться моделювати процеси і прототипуванню.
Приєднатися

«Це був пам’ятний знак з надпотужним сенсом та історією. Не просто повідомлення про в’їзд в область. Там були підписи наших побратимів, яких уже нема в живих. Можливо, це так боляче, бо ще нічого не закінчилося, а вже фарбою замальовано, наче й нічого не було», — написала представниця медичного батальйону «Госпітальєри» Ірина Цибух.

В monobank зазначають, що скін буде доступним для усіх клієнтів.

Disqus Comments Loading...