На сайті «Дія» стартує бета-тестування подання заяви про шлюб онлайн

Опубликовал
Владимир Скрипин

Мінцифри повідомило про старт бета-тестування чергової послуги — на порталі «Дія» незабаром з’явиться реєстрація шлюбу без походів у ДРАЦС та паперової тяганини. Йдеться саме про подання заявки з можливістю вибору місця та часу, формату та залу, де пройде церемонія.

Раніше це був доволі складний та надзвичайно витратний за часом процес: прийти в ДРАЦС → заповнити папірці → пройти перевірку держреєстратора → піти в банк → сплатити держмито → обговорити формат церемонії → повернутися додому й чекати на заплановану дату. Тепер Мінцифра спрощує процедуру, усуваючи всі бюрократичні процеси. Розробники обіцяють, що вся процедура займе до 10 хвилин часу.

Стати бета-тестувальниками можуть українці, які досягли 18 років та мають електронний підпис. І записатися на бета-тест можна тільки парою — охочі можуть долучитися за цим посиланням. Хоч це і тестування, заява проходить реальний процес реєстрації.

Насправді така можливість існувала раніше на сайті Мінʼюсту — і спочатку Мінцифри планувало перенести функціональність на портал «Дія» наприкінці 2021 року та не встигло. Починайте вже жартувати ваші жарти про інтеграцію з Tinder, запуск власного сервісу знайомств, аліменти та випадкові шлюби в «Дії».

Disqus Comments Loading...