Новини

NAVI оголосила про партнерство з UNITED24: Олександр «s1mple» Костилєв вже задонатив $100 тис., попереду – благодійний турнір

NAVI оголосила про партнерство з UNITED24: Олександр «s1mple» Костилєв вже задонатив $100 тис., попереду – благодійний турнір

Кіберспортивна команда NAVI оголосила про початок співпраці з фандрейзинговою платформою UNITED24, мета якої — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку України.

В рамках партнерства NAVI x UNITED24 гравець Олександр «s1mple» Костилєв зробив перший донат у розмірі $100 тис. Зазначається, що за кошти буде придбана машина швидкої допомоги. Збирати пожертви на ініціативу UNITED24 також планується і в рамках благодійного турніру.

«Через UNITED24 ми будемо збирати кошти на допомогу Україні у форматах, які точно сподобаються нашим фанатам. Разом із іншими клубами, кращими гравцями світу, українськими компаніями Maincast та Starladder ми готуємо великий благодійний турнір», — зазначається на сайті NAVI.

Додатково всі охочі можуть долучитися до збору коштів в рамках партнерства NAVI x UNITED24 за наступним посиланням.

Курс
МЕНЕДЖЕР ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ
Ставайте затребуваним фахівцем та отримуйте свій офер мрії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
manager

Кошти, зібрані через UNITED24, надходять на рахунки НБУ та спрямовуються за напрямом Медична допомога. За весь час існування ініціативи було зібрано понад $200 млн.

«Кожен внесок на медичний напрямок через фандрейзингову платформу UNITED24 — це десятки швидких, ШВЛ, медичного обладнання. Та головне — це тисячі врятованих життів українців. Ми вдячні Олександру Костилєву та найкращим кіберспортсменам світу, які допомагатимуть українським медикам рятувати життя, а медичній системі вистояти під час війни. Це чудовий приклад, як представники бізнесу чи спільноти можуть наближати нашу перемогу», — заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Український кіберспортсмен Олександр “s1mple” Костильов пожертвував Збройним силам України 1,5 млн грн


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: