Рубрики НовиниСофт

Не минуло й 37 років: Microsoft додала в Paint темну тему (поки лише в тестовій Windows 11)

Опубликовал
Андрій Русанов

Користувачі графічних редакторів полюбляють темний інтерфейс програм, що концентрує увагу на редагованому зображенні. Через 37 років після виходу Microsoft Paint перейшов на темний бік сили.

Попередня версія програми Paint з темним режимом вже доступна для інсайдерів на каналах Canary та Dev, цього року Paint з темною темою з’явиться у всіх користувачів Windows 11. Разом з оновленням інтерфейсу редактор отримає більше градацій масштабування, доступних через нове меню, що розкривається.

Ще на старті Windows 11 Microsoft обіцяла, що незабаром у програмі Paint з’явиться більше функцій, включно з темним режимом та центрованим полотном. Оновлення полотна поки не згадується, але темна тема все ж таки стала доступною через рік.

Весна 2023 стала рекордною за кількістю анонсованих нових функцій для Windows 11. Microsoft впровадила в операційну систему помічник Copilot, підтримку 7zip та RAR,  швидке примусове завершення процесів, перенесення налаштувань, синхронізацію з iPhone, ненудні шпалери та багато іншого.

Джерело: Microsoft

Disqus Comments Loading...