Нова пошта скасувала оплату за переадресацію посилок по всій Україні (окрім кур’єрської доставки)

Опубликовал
Володимир Скрипін

«Нова пошта» зробила безплатною переадресацію посилок в дорозі по всій Україні — раніше послуга надавалася безоплатно лише в межах міста.

Послуга переадресації не оплачується додатково, якщо відправлення ще не доставлено у кінцевий пункт призначення — у відділення, поштомат або не передано кур’єру для доставки на адресу. Тобто на момент здійснення переадресація відправлення ще має знаходитися в дорозі. Компанія дозволяє без оплати переадресувати посилку на відділення/поштомат. Одну й ту саму посилку можна безоплатно переадресувати двічі.

Якщо переадресування на адресу, то доведеться додатково оплатити доставку кур’єром. І якщо змінити місце отримання після прибуття відправлення на відділення чи вручення кур’єру, то доставка стане платною, а її вартість розраховується як для нового відправлення.

Замовити переадресацію можна через мобільний застосунок «Нової пошти» або бізнес-кабінет на сайті.

Курс Quality Assurance (QA) від Mate academy.
Курс QA — ідеальний для новачка. Від основ тестування до складних стратегій — опануйте всі технології, щоб жодна помилка не змогла вас оминути. Ми впевнені в якості нашого курсу, тому гарантуємо вам працевлаштування після його завершення.
Зареєструватись на курс
  • обрати відправлення, яке потрібно переадресувати;
  • обрати послугу “Переадресація”;
  • заповнити дані щодо нового місця доставки;
  • натиснути “Змінити місце доставки”.

Відеоінструкція

Disqus Comments Loading...