Новини Україна 30.03.2023 о 16:59

«Нова пошта» запустила послугу адресного забору відправлень у Польщі – це коштує 43 грн

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія «Нова пошта» повідомила про запуск нової послуги для клієнтів у Польщі, які бажають зробити відправлення до України. Відтепер клієнти мають можливість викликати кур’єра на будь-яку польську адресу, щоб відправити документи або посилки вагою до 30 кг в Україну.

Курс IT-рекрутер.
Стань володарем джунів.
Мені подобається ця ідея

Зазначається, що послуга діє по всій території Польщі, навіть у тих містах, де немає відділень Nova Post. Вартість виклику кур’єра становить 43 грн (5 PLN), вона оплачується додатково до послуги доставлення.

«Нова пошта» запустила услугу адресного забора отправлений в Польше – это стоит 43 грн

Щоб замовити адресний забір відправлення, необхідно виконати наступні дії:

  1. Заповнити заявку на сайті https://novapost.pl/pl-uk/international/create-parcel
  2. Оплатити доставлення на сайті
  3. Перевірити вміст посилки на наявність заборонених товарів та самостійно запакувати. Важливо, кур’єр не перевіряє вміст відправлення. Але якщо під час перевірки митна служба у посилці виявить заборонені товари, то вони будуть вилучені або вся посилка повернеться відправнику. При цьому усі витрати за повернення сплачує відправник.

Після того, як відправник створить заявку на сайті, з ним зв’яжеться  оператор контакт-центру Nova Post для перевірки даних та узгодження дати прибуття кур’єра. Кур’єрська служба працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Нагадуємо, що з України у Польщу також можна відправити «Новою поштою» на будь-яку польську адресу, у відділення Nova Post або поштомат.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: