Рубрики Новини

Оновлено: PayPal в Україні — тепер повноцінно (ну, майже)

Опубликовал
Володимир Скрипін

Що ж, це справді відбулося — 17 березня міжнародна платіжна система PayPal повідомила про повноцінний запуск в Україні.

Оновлено: Як з’ясувалося, в Україні PayPal все ще працює з деякими обмеженнями. Так, грошові перекази можуть здійснюватися лише приватними особами, тоді як український бізнес досі не може використовувати PayPal для зарахування коштів, отриманих від надання послуг за кордоном. Окрім того, в соцмережах користувачі скаржаться, що карти деяких українських банків не підтримуються. Наразі тільки «ПриватБанк» офіційно підтвердив, що клієнти можуть без обмежень додавати власні картки Visa та Mastercard до гаманця сервісу PayPal.

Тиждень тому Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров офіційно звернувся до PayPal, яка 5 березня припинила діяльність у рф, та закликав CEO міжнародної платіжної системи Дена Шульмана «нарешті відкрити всі функції» для українців. І ось зараз це відбулося.

Онлайн-курс "Маркетингова аналітика" від Laba.
Опануйте інструменти для дослідження ринку й аудиторії та проведення тестувань.Дізнайтесь, як оптимізувати поточні рекламні кампанії та будувати форкасти наступних.
Детальніше про курс

До цього моменту PayPal працювала в Україні частково — на прийняття випущених українськими банками карток Visa та MasterCard для оплати ними товарів та послуг в інтернеті. Це суттєво обмежувало використання платіжної системи в Україні (здебільшого для оплати покупок у закордонних інтернет-магазинах). З 17 березня PayPal зняла обмеження для України — тепер українці можуть не тільки робити покупки в інтернеті, а й також здійснювати грошові перекази (по Україні та за кордон) та виводити гроші на українські банківські карти.

Наявні користувачі PayPal в Україні вже можуть користуватися усіма можливостями, а новим потрібно зареєструвати акаунт на офіційному сайті та підв’язати картку Visa чи Mastercard.

Ще одна приємна новина від PayPal — компанія тимчасово скасувала комісії для українців, тож вони зможуть користуватися новими послугами абсолютно безплатно. Пільгові умови діятимуть до 30 червня і розповсюджуватимуться на дочірню компанію Xoom (система міжнародних грошових переказів).

Disqus Comments Loading...