Портативка Sony Project Q схоже працює на ОС Android — демовідео з прототипом

Опубликовал
Юрій Орос

Портативний ігровий пристрій для стримінгу ігор із PS5 під назвою Sony Project Q з’явився на фото та відео, яке може дати відповідь на запитання про відмінності портативки Sony від Nintendo Switch та Steam Deck.

Контент розповсюдив користувач Twitter @Zuby_Tech, передає The Verge. На відео продемонстровано пристрій, що працює на операційній системі Android, якою можна керувати за допомогою стиків або дотиком до сенсорного дисплею. На одному з фото показано Project Q зі знятими стиками та без екрану, що дає змогу порівняти портативку Sony із тримачем для Android-планшета.

Перед висновками слід зауважити, що показаний пристрій може бути тестовим взірцем, який відрізнятиметься від релізної версії портативки, або й взагалі не мати жодного стосунку до Sony. Тепер повернемося до філософії Project Q — це має бути пристрій, який зможе транслювати ігровий процес на 8-дюймовий Full HD-екран у Wi-Fi-мережі за 60 кадрів за секунду. Передаючи повний спектр вражень від використання геймпаду DualSense.

За враження та мікровібрації відповідатимуть бокові накладки, а з передачею потокового відео може й зараз впоратися будь-який смартфон чи планшет за допомогою функції Remote Play. Враховуючи чутки про фінальну вартість Project Q нижче 300 доларів, Sony пішла найпростішим шляхом, не створюючи пропрієтарних рішень (як Switch та Steam Deck) використала вже існуючий планшет.

Disqus Comments Loading...