Rheinmetall представила безпілотник LUNA NG — розвідувальний дрон може нести на борту до 8 ударних квадрокоптерів

Опубликовал
Андрій Русанов

Збройна компанія Rheinmetall представила нову концепцію БПЛА: більший розвідувальний безпілотник несе на борту кілька квадрокоптерів з гранатами. Система LUNA NG стане першим ударним безпілотником німецького виробництва.

Розвідувальний безпілотник LUNA NG може нести до восьми мультикоптерів з озброєнням. Квадрокоптер Hero R створений у співпраці з ізраїльським виробником UVision. Для ізраїльської компанії це також нова розробка – раніше вона створювала баражуючи боєприпаси, які безпосередньо атакують наземні цілі.

Комбінація LUNA NG та Hero R поєднує переваги розвідки та високоточного завдання удару. Просто скидаючи снаряди, БПЛА з розмахом крил близько 5 м не зміг би досягти точності, доступної під час керування квадрокоптером. Здійснюючи розвідку, LUNA NG допоможе визначити цілі та доставить до них засоби ураження.

Курс Quality Assurance (QA) від Mate academy.
Курс QA — ідеальний для новачка. Від основ тестування до складних стратегій — опануйте всі технології, щоб жодна помилка не змогла вас оминути. Ми впевнені в якості нашого курсу, тому гарантуємо вам працевлаштування після його завершення.
Зареєструватись на курс

Завдяки легкій та міцній конструкції фюзеляжу з CFRP (пластику, армованого вуглецевим волокном) час польоту LUNA NG становить понад 12 год, а дальність передачі даних понад 100 км забезпечує просторове охоплення понад 30 000 км².

Експлуатувати систему LUNA NG можна після короткого навчання. Автоматизація забезпечує безпечну та надійну роботу. Планування місії та аналіз даних проводяться з використанням програмного забезпечення, що додається. Економічна модульна система дозволяє оснастити LUNA NG необхідним корисним навантаженням, яке може включати, крім засобів ураження:

  • Модульні корисні навантаження (включаючи EO, IR, акустику, спектральний аналіз)
  • Підключення до мережі LTE/комунікаційному реле/командному пункту
  • Засоби тактичної супутникової розвідки
  • Засоби електронної підтримки (ESM)
  • Системи наведення
  • Системи аналізу даних з підтримкою ШІ
  • IMEI-трекер

Компактна наземна станція запуску поміщається у невеликі транспортні засоби або стандартні кабіни, що дозволяє здійснювати швидке транспортування. Планер може бути запущений практично з будь-якого місця, а посадка здійснюється автономно з використанням GPS або на парашуті. У польоті LUNA NG відрізняється низькими акустичними, тепловими та радіолокаційними сигнатурами.

Джерела: Rheinmetall, Welt

Disqus Comments Loading...