Рубрики Новини

«Русскій воєнний корабль… ВСЬО» — «Укрпошта» презентувала нову поштову марку із серії з російським кораблем

Опубликовал
Владимир Скрипин

«Укрпошта» прокоментувала сьогоднішній невдалий запуск нового онлайн-магазину та продаж залишків легендарних марок «Русскій воєнний корабль, іді … !» та, як і обіцяла, представила нову поштову марку із серії з цим самим російським кораблем.

Щодо ситуації з продажем марок «Русскій воєнний корабль, іді … !»

В «Укрпошта» пояснили, що охочих придбати поштові марки «Русскій воєнний корабль, іді … !» виявилося в сотні разів більше, ніж це дозволяє тираж — 1 млн примірників. В компанії особливо наголосили, що тираж є рекордним для художніх поштових марок за останні 15 років (зазвичай художні марки випускаються тиражем 100-130 тис. прим.).

«Мужність захисників о. Зміїний надихнула нас провести народний конкурс і випустити першу марку в умовах воєнного стану. У перші дні введення марок в обіг їх безпроблемно можна було придбати в усіх обласних центрах країни, де 12 квітня відбулись урочистої церемонії спецпогашення. Справжній ажіотаж на поштові марки почався після того, як наші мужні ЗСУ потопили ворожий корабель. Ми усвідомлюємо, що зараз це непросто, але просимо з розумінням поставитися до того, що такий збіг подій неможливо було передбачити наперед»

із заяви «Укрпошта».

Щодо проблем з онлайн-магазином

Зранку 22 квітня «Укрпошта» запустила новий інтернет-магазин, щоб надати можливість всім охочим придбати омріяну марку. Попередній продаж марок через інтернет завершився невдало — через ажіотаж та високе навантаження сайт працював дуже нестабільно і врешті оператор згорнув продажі. Проте новий сайт, який розроблявся з розрахунку на більші навантаження, спіткала та ж участь — зробити замовлення вдалося лише кільком щасливчикам. Протягом дня було декілька спроб підняти сайт, проте всі вони виявилися безуспішними. Пізніше в «Укрпошта» повідомили, що магазин та інші системи поштового оператора вийшли з ладу через DDoS-атаку. Нижче — офіційний коментар компанії щодо ситуації.

«Сьогодні зранку ми запустили онлайн-продаж залишку тиражу поштових марок та немаркованого конверта «Русскій воєнний корабль, іді … !». 100 тисяч марок стали доступні в першу чергу тим клієнтам, які робили замовлення на старому сайті, про що були додатково попереджені напередодні.

Через годину посилання на інтернет-магазин postmark.ukrposhta.ua отримали всі бажаючі. Зважаючи на підвищений попит, з метою надання можливості більшій кількості клієнтів придбати поштові марки, замовлення приймаються  з обмеженням в 1 марковий аркуш та 2 конверти. Оплатити вартість замовлення та доставки можна одразу на сайті. На вказану при реєстрації електронну адресу клієнти отримують квитанцію, в якій для відстеження доставки замовлення буде зазначено номер ШКІ.

У зв‘язку з підвищеним попитом та зовнішніми кібератаками сайт все ще тимчасово недоступний. Біля 10 тисяч замовлень, які ми встигли прийняти будуть оброблені та доставлені»

Про відновлення роботи сайту і залишки продукції в «Укрпошта» обіцяють повідомити додатково.

Про нові марки

З огляду на високий попит і дослухаючись громадської думки, «Укрпошта» вирішила продовжити серію про русскій воєнний корабль новою маркою, на якій вже немає флагмана російського флоту, щоб в такий спосіб зафіксувати історичний хід подій. Нова марка має красномовну назву — «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» (англійською — «Russian Warship… DONE»). Автором нового випуску, як і попереднього, виступить Борис Грох. Її планують ввести в обіг в травні та випустити тиражем 5 млн примірників.

Маркові аркуші, окрім нових поштових марок, міститимуть купони, на яких буде відтворено зображення першої марки «Русскій воєнний корабль, іді … !». Тож усі, хто не зміг придбати оригінальні поштові марки з кораблем, матимуть можливість отримати два в одному — поштову марку без корабля та купон з кораблем, як нагадування про початок цієї історії, яка вже стала легендарною.

Поштові марки «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!», як і попередній випуск, планується виготовити з внутрішнім (F) та міжнародним номіналом (W). Найближчими днями вони з’являться на сайті і всі охочі зможуть оформити попереднє замовлення онлайн, зазначають в компанії.

Окрім поштових марок «Русскій воєнний корабль, іді … !», найближчим часом в онлайн-магазині з’являться інші патріотичні випуски Укрпошти — поштові марки, а також різноманітний мерч із зображенням марки. Водночас Укрпошта продовжує працювати над розробкою нових патріотичних сюжетів поштової продукції і випуском поштових марок з додатковим номіналом, який буде спрямовано на важливі соціальні проєкти та допомогу ЗСУ.

Залишається згадати, що за набір марок з російським кораблем на благодійному аукціоні Prozorro «Укрпошта» отримала 5 мільйонів гривень — ці кошти перерахують на спецрахунок Нацбанку та спрямують на гуманітарну допомогу.

Disqus Comments Loading...