Рубрики НовиниКіно

Стівен Кінг заступився за Marvel на тлі провалу «‎Марвелів» у прокаті — каже, що хоч не фанат, зловтішання «‌‎інфантильних фанбоїв» не схвалює

Опубликовал
Катерина Даньшина

Останній фільм студії «‎Марвели» із бюджетом у $225 млн вихідними дебютував у кінотеатрах. Касові збори не порадували: у США фільм заробив $46 млн, а у світі загалом — $109 млн, що стало найгіршою прем’єрою студії усіх часів.

Водночас у соцмережах багато кого така невдача порадувала — зокрема тих, хто раніше критикував Marvel за те, що історія зосереджена на жінках (усі три головні героїні й режисерка — жінки).

«‎Я не дивлюся фільми Marvel, але вважаю приховане злорадство над низькими касовими зборами «‎Марвелів» дуже неприємним», — написав Кінг у X/Twitter своїм 7,1 мільйона підписників. «Навіщо радіти невдачам?».

В окремій публікації письменник додав, що неприйняття «‎Марвелів» може бути пов’язане з ненавистю «‌‎інфантильних фанбоїв».

Онлайн-курс "Тестування API" від robot_dreams.
Навчіться працювати з API на просунутому рівні та проводити навантажувальні тестування, щоб виявляти потенційні проблеми на ранніх етапах розробки.
Програма курсу і реєстрація

Виконавиця ролі Капітана Марвел Брі Ларсон публічно заявляла, що її атакують тролі, коли вперше була обрана на цю роль. Після виходу фільму у 2019 році, за даними Variety, його рецензії на Rotten Tomatoes і IMdB були занижені фанатами-женоненависниками, які ставили низькі оцінки, навіть не переглянувши його.

«Вона не дозволить, щоб це знищило її», — сказав колега Ларсон Семюель Л. Джексон Rolling Stone на початку цього року. «Ці чуваки ненавидять сильних жінок, або той факт, що вона феміністка, яка має свою думку і висловлює її. Кожен хоче, щоб люди були такими, якими вони хочуть. Вона така, якою вона є».

«‎Марвели» став другим головним фільмом студії, який отримав низькі показники після «Людина-мураха та Оса: Квантоманія», який зібрав у світовому прокаті лише $476 мільйонів, хоча досить непогано стартував у світі — із $110 мільйонами.

Disqus Comments Loading...