Новини

Тарифи на доставку посилок EMS з Польщі до України знижено до -75%

Тарифи на доставку посилок EMS з Польщі до України знижено до -75%

З 5 жовтня 2022 року Польська Пошта (Poczta Polska) у співпраці з «Укрпоштою» знизила тарифи на пересилання всіх посилок EMS вагою до 20 кг до України. Завдяки цьому клієнти платитимуть до 75% менше у порівнянні з попередньою вартістю EMS-доставки з Польщі.

«Польська Пошта постійно співпрацює з «Укрпоштою», щоб пропонувати нашим клієнтам найкращі рішення. Ми підготували у співпраці з «Укрпоштою» спеціальну пропозицію з дуже вигідними ціновими умовами», ─ заявив віцепрезидент правління Польської Пошти Анджей Бодзьони.

Нові ціни починаються від 42,00 польських злотих за посилку, що означає зниження ціни до -75%. Посилки приймаються у відділеннях пошти Польщі, що приймають відправлення EMS. Ознайомитися з тарифами можна на сайті. Доставлення посилок з будь-якого відділення Пошти Польщі до будь-якого відділення Укрпошти займе приблизно 7-14 днів.

Як зазначає «Укрпошта», початку року з Польщі до України надійшло понад 640 тонн імпортних відправлень та окремо доставлено 150 тонн безплатних посилок.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: