ОНОВЛЕНО: Таскомбанк згортає проєкт sportbank — відсьогодні необанк не приймає нових клієнтів, а з 12 травня закриває застосунок

Опубликовал
Катерина Даньшина

sportbank працював за ліцензією АТ «ТАСКОМБАНК» Сергія Тігіпка, тож усі клієнти автоматично підпорядковуються цій установі й надалі обслуговуватимуться там.

Оновлено, 17.04, 17:20: Додано коментар представників sportbank.

Пресслужба Таскомбанку пише, що причиною закриття sportbank стали «зміни у зовнішньому середовищі, що вимагають коригування бізнес-моделі банку та його стратегії вцілому».

З 17 квітня sportbank більше не залучатиме нових клієнтів і не оформлюватиме нові продукти через однойменний застосунок (він загалом ще працюватиме до 12 травня). Усі продукти користувачів sportbank будуть автоматично перенесені й доступні в застосунку TAS2U (його потрібно попередньо завантажити або оновити за наявності, щоб послуги відобразились).

Онлайн-курс Бізнес-аналіз. Basic Level від Ithillel.
В ході курсу студенти навчаться техніці збору і аналізу вимог, документуванню та управлінню документацією, управлінню ризиками та змінами, а також навчаться моделювати процеси і прототипуванню.
Приєднатися

Як зазначає Forbes, наприкінці лютого суд арештував рахунки підприємств «Дивотек» та  «ДТ Нетворк», які володіли брендом sportbank — до цього у січні в офісі sportbank детективи ДБР провели обшуки, підозрюючи необанк у співпраці з російським бізнесом та компаніями Parimatch, Buddy.bet та PariWin, що ухилялися від сплати податків. У березні пресслужба sportbank повідомила, що правоохоронці «не вбачають порушень законодавства у діяльності sportbank та його засновників».

Представники sportbank у коментарі зазначили, що ще торік узгодили з Таскомбанком, що проєкт плавно та без стресів для клієнтів змінить банк, а міграцію проведуть до травня 2024 року. Водночас новий партнер відмовився від співпраці, оскільки «репутація sportbank  постраждала через тиск з боку ДБР у вигляді обшуків, допитів та блокування рахунків».

«Sportbank опинився у становищі, коли відносини з ТАСКОМБАНК вже закінчуються, а мігрувати нікуди, що автоматично веде проєкт до закриття. Це жодним чином не погіршить фінансового становища наших клієнтів – ніхто з них не втратить гроші й можливості користуватися тими банківськими продуктами, які вони для себе обрали. Для цього ми випустили інструкції, що допоможуть клієнтам просто перейти на інші застосунки».

Disqus Comments Loading...