Рубрики НовиниКрипто

Минулого кварталу Tesla не продала жодного зі своїх біткоїнів на $300 млн

Опубликовал
Катерина Даньшина

Головна цифрова монета на рахунках Tesla залишається «недоторканою‎» четвертий поспіль квартал. 

На початку 2021 року Tesla придбала біткоїнів на $1,5 млрд, а у другому кварталі минулого року продала майже $936 млн (або приблизно 75% своїх цифрових активів). Загальний обсяг біткойнів Tesla зріс на $22 млн з $321 млн у першому кварталі 2023-го року, а у другому кварталі автовиробник не продав жодної цифрової монети.

Загалом у другому кварталі компанія отримала понад $3,1 млрд чистого прибутку при $24,9 млрд доходу, що на 47% більше за показники відповідного періоду минулого року (дохід тоді склав $16,9 млрд).

Валова маржа компанії падає другий поспіль квартал (зниження на 5,6% за квартал та на 27% за рік),  що свідчить про негативний вплив різкого зниження цін на прибутки компанії.

Інвестори не надто радіють фінансовим показникам Tesla, попри нещодавній позитивний звіт про постачання — протягом останніх трьох місяців компанія відвантажила клієнтам 466 140 авто, що на 83% більше, ніж за той самий квартал минулого року.

Ілон Маск попередив, що у третьому кварталі виробництво «дещо знизиться» у зв’язку із модернізацією заводів, але це не вплине на плани Tesla відвантажити 1,8 млн електромобілів у 2023 році.

Disqus Comments Loading...