Twitter дозволив писати довгі публікації обсягом до 4000 символів

Оновлений ліміт для публікацій у Twitter дозволить писати довгі тексти, не розбиваючи текст на кілька окремих твітів. Однак скористатися послугою зможуть лише передплатники Twitter Blue.

Функція “довгого твіту” дозволить передплатникам Blue у США публікувати тексти обсягом до 4000 символів одночасно. У стрічці пост відображатиметься не повністю, але з кнопкою “показати більше”.

Однак якщо твіт містить більше стандартних 280 символів, його не можна зберегти як чернетку або запланувати публікацію. Більшість інших функцій працюють як і раніше — можна додавати хештеги або зображення, а користувачі, які не підписалися на Blue, зможуть взаємодіяти з публікаціями як зазвичай.

Передплатники Twitter Blue також мають можливість процитувати довгий твіт або написати коментар з 4000 символів. 

Нині компанія працює над можливістю додати функцію форматування до публікацій — щоб збільшити шрифт або виділити його.

Стандартний ліміт у 280 символів для публікації був введений у 2017 році, замінивши попередній у 140 символів. 

Оновлення для “довших твітів” було розгорнуто доволі швидко, але не без проблем — Twitter “приліг” на кілька годин на наступний день після новини про запуск функції. Деякі користувачі не могли публікувати пости, через те, що “перевищили денний ліміт з надсилання твітів”. Повідомляється, що Ілон Маск розіслав електронного листа співробітникам з проханням призупинити роботу над новими функціями “на користь максимальної стабільності та надійності системи, особливо з наближенням Супербоула”.

Disqus Comments Loading...