Новини

У пошукових системах Bing та DuckDuckGo приховуються фото геноциду у Бучі при запиті кирилицею

У пошукових системах Bing та DuckDuckGo приховуються фото геноциду у Бучі при запиті кирилицею

Інтернет-користувачі нещодавно звернули увагу, що, якщо ввести слово «Буча», то пошукова система Google показує в «Зображеннях» звірства російських військових, а Yandex не видавав навіть знімків зруйнованих будівель. Тепер же дива з видачею свіжих знімків із Бучі альтернативною пошуковою системою DuckDuckGo зауважив Володимир Гоцик. Така сама ситуація і з Bing від Microsoft. Тому Гоцик припустив, що саме остання і використовує DuckDuckGo.

Оновлено [13:33 5 квітня]: Ми ще раз все перевірили і, схоже, розробники внесли виправлення — тепер DuckDuckGo та навіть Yandex показують фото геноциду у Бучі при запиті кирилицею як у звичайному режимі, так і в інкогніто.

«Привіт, DuckDuckGo. Схоже, ви ще використовуєте Yandex для кириличного пошуку? Чи, може, це ваше власне рішення приховати військові злочини? Я знаю, що багато людей виступали за DuckDuckGo. Подивіться, що вони роблять, щоби приховати російські військові злочини», — написав він у Twitter.

Курс
Recruitment вечірній
Дізнайтеся, як стати pro-рекрутером. Курс із вільним графіком
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment вечірній

З 10 березня пошукова система DuckDuckGo знизила у видачі сайти, пов’язані з російською дезінформацією. Про це повідомив у Twitter керівник сервісу компанії Гебріел Вайнберг.

За даними Statista, з липня 2019 по лютий 2021 року пошуковик на світовому ринку був затребуваний. Особливо у США. Зростання кількості користувачів там співпало приблизно з початком пандемії COVID-19 у квітні 2020 року.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: