Рубрики Новини

«Укрпошта» стала першою поштою світу, яка відкрила свій магазин на eBay — продаватимуть марки та інший мерч

Опубликовал
Владимир Скрипин

«Укрпошта» відкрила власне «відділення» на міжнародному інтернет-майданчику eBay. Про експансію повідомив гендиректор національного поштового оператора Ігор Смілянський та окремо відзначив, що «Укрпошта» стала першою поштою світу, яка відкрила власний магазин на eBay.

Коротко про продажі марки серії «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!»

23 травня «Укрпошта» випустила фінальні поштові марки серії «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!», за якими по всій Україні вишиковувалися величезні черги. 24 травня стартували інтернет-продажі марок та мерчу на чотирьох майданчиках — Rozetka, Кasta.ua, Prom.ua та власний онлайн-магазин «Укрпошти». З першої секунди початку продажів всі чотири магазини працювали з великими перебоями, проте багато кому врешті вдалося оформити замовлення. Наприкінці дня Ігор Смілянський повідомив, що магазини робили все можливе, щоб витримати потужні DDoS атаки та шалений попит. За його словами, такого навантаження на системи ще не було в історії українського e-commerce. За підсумками дня за день «Укрпошта» продала:

  • Марок — 800 тисяч +
  • Магнітів — 10 тисяч +
  • Футболок — 500+
  • Світшотів — 100+

Також були зібрані мільйони гривень на ЗСУ (точну цифру обіцяють повідомити незабаром).

Наступні 2 дні «Укрпошта» буде опрацьовувати українські замовлення — марки продаватись у відділеннях та онлайн не будуть. Водночас можливість купити марку отримають закордонні шанувальники. Саме для цього «Укрпошта» вийшла на eBay.

«Укрпошта» на eBay

Сторінка «Укрпошта» на eBay з маркою «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» доступна за цим посиланням. Таким чином, спекулянти, які перепродавали на eBay марки з величезною націнкою будуть «дуже раді» цій новині.

Окрім марок, на eBay з’являться також футболки й інші товари з українською символікою — водночас $5 з кожного замовлення буде направлятися в благодійний фонд «Укрпошти» та KSE Foundation. Перелік товарів буде постійно поширюватися. Звісно, що ціни на зовнішніх майданчиках будуть відрізнятись від домашніх. Так набір блок марок F + листівка + конверт будуть коштувати $ 49,95. До ціни включена вартість міжнародної доставки, а також благодійний компонент. Також Ігор Смілянський анонсував появу на eBay унікальних лотів від «Укрпошти» вже незабаром.

Перші пару днів майданчик буде працювати в пілотному режимі, так що можуть проявлятися невеликі «баги», які в компанії обіцяють швидко виправляти.

Не погана новина, коли магазин державного підприємства з’являється на майданчику, де присутні понад 147 млн активних покупців у 190 країнах.

Disqus Comments Loading...