На ITC.ua Тиждень ШІ. Ми досліджуємо, як саме ШІ покращує життя мільйонів людей прямо зараз і що чекає нас у майбутньому. Партнер проєкту – компанія Favbet Tech, яка активно інтегрує ШІ у свої продукти.
Щоб відсвяткувати демонстрацію Galaxy Ring на MWC у Барселоні минулого тижня, Samsung створила інфографіку з повною історією її носимих пристроїв.
Шлях Samsung до носимих пристроїв стартував ще в 1999 році з SPH-WP10 — першого у світі комерційного годинника. За рік до пристрою додали функції введення тексту та голосового набору, тоді як Watch Phone 2003 року мав вже кольоровий OLED-дисплей.
Водночас справжній поштовх до ринку розумних годинників стався у 2013 році з випуском Gear. З того часу Samsung випустила кілька версій, у тому числі Gear S3 у 2016 році, який забезпечив компанії друге місце на світовому ринку носимих пристроїв у першому кварталі 2017 року.
Протягом останніх двох з половиною десятиліть Samsung продовжувала удосконалювати свої носимі пристрої. Серія Galaxy Watch 6 — кульмінація всіх цих зусиль разом із Galaxy Fit3, а серед навушників Galaxy Buds2 Pro поки що є справжнім чемпіоном для корейської компанії.
Щодо останнього пристрою — розумного кільця для «покращення самопочуття» Galaxy Ring — то його мають офіційно презентувати на наступному заході Samsung Unpacked, який може відбутися на початку-середині липня в Парижі (там же будуть представлені Galaxy Z Fold6 і Z Flip6).
Віцепрезидент Samsung Хон Пак зазначав, що Galaxy Ring контролюватиме режим сну на основі частоти серцевих скорочень, рухів і дихання, та надаватиме звіти та поради користувачам. Компанія також збиратиме дані від Natural Cycles, який уже відстежує менструальний цикл та овуляцію через Galaxy Watch.
Favbet Tech — українська продуктова компанія, розробник iGaming-рішень. Входить до топ-50 найбільших IT-компаній України за версією DOU.Спеціалізується на високонавантажених системах, хмарній інфраструктурі та штучному інтелекті. У 2025 стала ініціатором створення АІ-комітету Асоціації «ІТ Ukrainе» — першого галузевого об’єднання, що займається питаннями розвитку АІ на рівні бізнесу й держави.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: