Партнерський проєкт Партнерський проєкт 05.01.2023 о 16:41 comment views icon

До 2000 Вт-год та зарядка від сонячних панелей: в Україні з’явився офіційний дистриб’ютор джерел живлення Zendure

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Енергетичну інфраструктуру нашої країни обстрілюють, електроенергію вимикають, але українці не здаються. Замість цього вони шукають способи повернути світло у свої оселі.

У партнерському матеріалі фахівці компанії VIATEC розповідають про автономні джерела живлення від американського бренду Zendure, офіційним дистриб’ютором яких вони є.

Партнерський матеріал?

Які особливості Zendure 

Компанія Zendure виробляє зарядні пристрої, хаби, аксесуари, кабелі та навіть цілі станції – усе, що пов’язане з автономними джерелами живлення

Спеціалісти Zendure поставили собі за мету зробити автономну електроенергію максимально чистою та безпечною. Вони досягли в цьому найбільших успіхів і вже 15 років задають тенденції на ринку.

Однією з особливостей бренду є велика місткість акумуляторів. Моделі SuperBase Pro показують результат у 1,5 кВт-год та 2 кВт-год на одному циклі. Цього достатньо, щоб з комфортом пережити кілька годин без світла.

При цьому пристрій залишається портативним. Поповнити заряд на 75–80% можна всього за одну годину, а відновити повністю – за дві. 

За деякими параметрами це обладнання випереджає навіть найпоширеніші бренди, тож залишає покупцям вибір.

До 2000 Вт-год та зарядка від сонячних панелей
До 2000 Вт-год та зарядка від сонячних панелей

Вибрати та замовити свій пристрій можна за посиланням.

Де підзарядити 

Підзарядити пристрої Zendure можна кількома способами. Наприклад, моделі Zendure SuperBase V можуть це робити через зарядки для електромобілів, які розташовані в багатьох містах країни.

Також можна підімкнути сонячні панелі, що працюють на відновлювальній енергії світла. 

Моделі SuperBase Pro одночасно підтримують потужність до 1,8 кВт, що майже втричі більше, ніж пропонують конкуренти. Такий обсяг дозволяє користуватись усім необхідним за умов повної відсутності центрального електропостачання. Заряду вистачить, щоб працювало освітлення будинку, роутер, комп’ютерна та мобільна техніка, телевізор, опалювальна помпа і не тільки. 

Кожна станція обладнана розетками, виходами стандарту USB та іншими інтерфейсами для під’єднання. Подивитись стан батареї завжди можна на екрані пристрою або ж у мобільному застосунку.

Вибрати та замовити свій пристрій можна за посиланням.

Як пристрої Zendure захищають обладнання від перепадів напруги

Неочікувані вимкнення електроенергії, як і подання струму, іноді викликають перепади напруги, що може призвести до виведення з ладу деяких приладів, у тому числі дорогих.

Але портативні електростанції Zendure запобігають подібним випадкам. Автоматичний перемикач спрацьовує за мілісекунди, бере на себе подальше забезпечення основних пристроїв і не допускає аварійного відключення.

До 2000 Вт-год та зарядка від сонячних панелей
Захист обладнання від перепадів напруги

Вибрати та замовити свій пристрій можна за посиланням.

Як купити в Україні

Компанія VIATEC багато років постачає та реалізовує системи безпеки, відеоспостереження та контролю. У листопаді 2022 року вона отримала права офіційно продавати продукцію Zendure на українському ринку. 

Тепер покупці можуть замовити автономне обладнання в сертифікованого представника, отримати корисні консультації і професійний сервіс. 

Партнерський матеріал?

Вибрати свій пристрій на «темні» часи

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: