Останні роки стали зірковим часом для роботів-пилосмоків. На ринку з’являються щоразу більше брендів, які пропонують свої версії пристроїв, а сьогодні ми пропонуємо познайомитися з роботами-пилосмоками Ecovacs. Вони підтримують новітні функції для ефективного прибирання, але пропонують доступнішу вартість, ніж аналоги на ринку.

В партнерському матеріалі з «Цитрусом» розглянемо модельний ряд роботів-пилосмоків Ecovacs, щоб знати, як вибрати оптимального помічника для своєї оселі. 

Партнерський матеріал?

Робот-пилосмок Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro

Універсальним варіантом для великого будинку є Deebot Ozmo N8 Pro. Цей робот-пилосмок підтримує і сухе, і вологе прибирання, завдяки чому не тільки підмітає пил, а й протирає підлогу. Це потужна модель із силою всмоктування 2,6 кПа і акумулятором на 3,2 ампер-години. Робот-пилосос працює до 110 хвилин без підзарядки, а підтримка просунутої системи навігації допомагає не пропускати жодної ділянки підлоги. 

Особливо корисною є функція автоматичного визначення килимового покриття та подачі води. Пристрій збільшує потужність всмоктування, щоб ефективно очистити ворс килима, а спеціальна помпа для води подає потрібну кількість рідини, щоб не залишати розводів і калюж після прибирання. До того ж при вологому прибиранні робот оминає килими. 

Deebot Ozmo N8 Pro дуже розумно підходить до побудови маршруту прибирання. Він підтримує 3D-навігацію, яка складає повну картину простору на 360°. Якщо йому трапляються якісь перешкоди, наприклад, кабелі чи розкидані іграшки, робот акуратно об’їде їх, а при наближенні до сходів спеціальний датчик не дозволить пристрою впасти. Таким чином Deebot Ozmo N8 Pro може самостійно прибирати у двоповерховому будинку та не вимагає залучення людини до процесу. Користувач у застосунку може визначати потрібні ділянки для прибирання, налаштовувати графік і різні параметри прибирання, а робот виконає все сам. 

Переваги: 

 • сухе та вологе прибирання;
 • лазерна 3D-навігація;
 • визначення килимового покриття;
 • безпека на сходах;
 • віртуальні межі прибирання;
 • автоматичне повернення на станцію для підзарядки. 

Робот-пилосос доступний для замовлення на сайті «Цитрус» з вигодою 3 тис. грн за 14 999 грн.

Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro Plus

Deebot Ozmo N8 Pro Plus пропонує всі переваги, що й попередня модель, але поставляється зі станцією автовивантаження сміття. Коли пристрій впорається зі своєю роботою, то повертається до станції, щоб підзарядитися. У цій моделі станція оснащена спеціальним мішком, у який робот-пилосос вивантажує сміття. Користувач не повинен очищувати пилосмок після кожного прибирання, адже мішка вистачає на місяць активного прибирання. 

Окрім цього, робот-пилосос зберігає всі інноваційні функції: уміє виконувати як сухе, так і вологе прибирання, будує просторові карти маршруту прибирання, автоматично визначає інтенсивність подачі води та килимове покриття. Цю модель варто вибирати тим, хто хоче якомога менше взаємодіяти з роботом та отримати максимально автономного домашнього помічника. 

Вартість Deebot Ozmo N8 Pro Plus становить 20 999 грн, модель доступна до замовлення на сайті «Цитрус».

Робот-пилосос Ecovacs Deebot Т9

Робот-пилосос Deebot T9 виділяється з-поміж інших моделей функцією ароматизації повітря. Спеціальна капсула містить ароматичний картридж, який дозволяє не тільки почистити підлогу, а й усунути неприємні запахи в кімнаті. Застосунок дозволяє налаштувати функцію для всього будинку чи певних кімнат, наприклад ванної. Освіжувача вистачає на тривалий період, приблизно 60 днів при годинному прибиранні щодня.

Додатково Deebot T9 підтримує 3D-навігацію, щоб ефективно прибирати найвіддаленіші місця кімнат. Робот розпізнає об’єкти й обходить предмети, щоб уникнути зіткнення та пошкодження меблів, іграшок, техніки. У застосунку можна налаштувати віртуальні межі, які роботу заборонено перетинати. З потужністю всмоктування 3 кПа пристрій впорається з найсильнішими забрудненнями як твердих, так і килимових покриттів. Пилосмок легко заїде навіть на товстий килим і перетне поріг, адже може долати перешкоди висотою до 2 см. 

Окрім сухого робот-пилосос Deebot T9 може виконувати вологе прибирання. Технологія Ozmo Pro 2.0 забезпечує ефективне видалення навіть стійких плям бруду. А з акумулятором на 5,2 ампер-години пристрій може прибирати до трьох годин без підзарядки. Цього вистачить навіть для великих приміщень. 

Переваги Deebot T9:

 • тришарова фільтрація для запобігання повторного забруднення повітря;
 • 3D-навігація та технологія TrueMapping 2.0;
 • рівномірна подача води для прибирання без розводів;
 • дистанційне управління за допомогою застосунку Ecovacs Home. 

У «Цитрусі» ця модель зараз коштує 19 999 грн замість 24 999 грн.

Ecovacs Deebot Ozmo T9 PLUS

Deebot Ozmo T9 Plus відрізняється від попередньої моделі станцією автоматичного вивантаження сміття. Вона робить пристрій автономнішим і дозволяє менше контактувати зі сміттям. 

Спеціальний мішок об’ємом 2,5 л дозволяє пристрою скидати сміття після прибирання, а коли мішок буде повним, у застосунку прийде сповіщення, що його треба очистити. Місткості вистачає приблизно на 30 днів прибирання. 

Версія зі станцією коштує на 2 тис. грн дорожче та доступна для замовлення за 26 999 грн на сайті.

Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T10 Plus

Ecovacs Deebot Ozmo T10 Plus є доволі прокачаною моделлю робота-пилососа. Він підтримує нестандартні функції, наприклад функцію відеозв’язку, які рідко зустрічаються в цьому класі пристроїв. 

Модель оснащена технологією AIVI 3.0, яка  забезпечує інтелектуальне та персоналізоване прибирання завдяки системі штучного інтелекту і вбудованій камері. Ecovacs Deebot Ozmo T10 Plus одразу визначає перешкоди, адже штучний інтелект здатен розпізнати 18 різних предметів (меблі, техніка, кабелі).

Камера в пилосмоку допомагає будувати маршрути прибирання та навіть у темряві отримувати чітке зображення. З її допомогою користувач може контролювати прибирання, навіть якщо знаходиться не вдома. Можна сказати, що пилосмок частково виконує функції IP-камери, адже має широке поле зору. 

Ecovacs Deebot Ozmo T10 Plus має потужний двигун, який наділяє його силою всмоктування у 3 кПа. Автоматичне перемикання дозволяє ефективно прибирати як підлогу, так і густі килими. Завдяки великому акумулятору на 5,2 ампер-години пилосмок легко впорається із прибиранням усіх кімнат за один сеанс, а система фільтрації позбавить повітря навіть мікроскопічного пилу й алергенів. 

Переваги Ecovacs Deebot Ozmo T10 Plus:

 • станція для автоматичного вивантаження сміття;
 • висока потужність і витривалий акумулятор;
 • вбудована камера для відеозв’язку;
 • штучний інтелект для визначення перешкод. 

Цей робот-пилосос Deebot Ozmo T10 Plus можна замовити в «Цитрусі» за ціною 29 999 грн.

Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T10 TURBO

Унікальною моделлю на ринку є Ecovacs Deebot Ozmo T10 Turbo. Цей робот-пилосос оснащений інноваційною станцією Turbo, яка очищує насадку для вологого прибирання та сушить її гарячим повітрям. Це знищує всі бактерії та запобігає появі неприємних запахів, а пристрій стає повністю автономним від користувача. Станція до того ж сама набирає свіжу воду для наступного прибирання — робот Deebot Ozmo T10 Turbo тільки що каву не вміє варити

Ця модель повністю переосмислює робот-пилосмок як пристрій, адже це дійсно самостійний гаджет, який не вимагає допомоги людини. Deebot Ozmo T10 Turbo виконує всю роботу з прибирання і має продуману конструкцію для очищення всієї оселі. 

Окрім всіх переваг, які мають вже перераховані пристрої, ця модель пропонує іншу систему вологого прибирання. Миття підлоги нагадує не просте протирання насадкою, а імітацію рухів людини, адже пара насадок обертається довкола себе, щоб видаляти найзабрудненіші ділянки. А потужність всмоктування становить 3 кПа, що гарантує ідеальний результат щоразу, коли робот починає свою роботу. 

Наразі ця прокачана версія доступна для замовлення на сайті «Цитрус» за ціною 43 999 грн.

Партнерський матеріал?

Вибрати робот-пилосмок в «Цитрусі»

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: