Партнерський проект Партнерський проект 07.07.2022 о 13:00 comment views icon

Які IT-проєкти втілює оновлена команда Seeton: від систем зберігання даних до мереж дата-центрів

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Seeton – український системний інтегратор. Понад 20 років він створює технологічні рішення для клієнтів по всьому світу, що спрощують роботу підприємств та життя людей. Цього року компанія розширила команду, яка займається серверними рішеннями та системами зберігання даних.

У партнерському матеріалі з Seeton розповідаємо, які проєкти тепер може взяти на себе команда.

Партнерський матеріал?

Які проєкти може втілювати оновлена команда

Попри воєнний стан в Україні, компанія Seeton продовжує дотримуватися нової стратегії, про яку заявила наприкінці 2021 року. Цього року вона суттєво розширила команду, що займається серверними рішеннями та системами зберігання даних. Як кажуть в компанії, оновлена команда може побудувати надійну, катастрофостійку гібридну ІТ-інфраструктуру, що відповідає всім стандартам ринку.

Які IT-проєкти втілює оновлена команда Seeton: від систем зберігання даних до мереж дата-центрів

У Seeton такий пріоритет напряму пояснюють тим, що кожен замовник хоче максимальний ефект від грошей, які вклав в ІТ-інфраструктуру. Наприклад, перейти на більш високопродуктивні інтегровані рішення, програмно-визначену інфраструктуру, а також консолідувати ресурси або змінити модель на гібридну або хмарну та інше.

Компетенції та досвід нової команди включають:

  • Сервери та системи зберігання даних;
  • Технології віртуалізації;
  • Системи резервного копіювання;
  • Гібридні хмарні рішення;
  • Корпоративне клієнтське обладнання;
  • Апаратно- та програмно-визначені мережі дата-центрів.

Дізнатися більше про Seeton можна тут.

Як працює нова команда 

Seeton підбирає, конфігурує, інтегрує, налаштовує та обслуговує рішення, що впроваджує компанія. Спочатку спеціалісти вивчають конкретні бізнес-вимоги клієнта, а потім створюють рішення спеціально під його потреби. 

Які IT-проєкти втілює оновлена команда Seeton: від систем зберігання даних до мереж дата-центрів
Павло Ярмак

«Досвід та можливості нової команди напряму дозволяють аналізувати, прогнозувати та втілювати складні ІТ-проєкти з урахуванням нинішніх і майбутніх потреб компаній. Це можливо завдяки високому рівню та повному набору необхідних компетенцій фахівців напряму. У команди багато років досвіду в складних проєктах у різних галузях економіки, а також мультивендорний підхідЯкі IT-проєкти втілює оновлена команда Seeton: від систем зберігання даних до мереж дата-центрівЯкі IT-проєкти втілює оновлена команда Seeton: від систем зберігання даних до мереж дата-центрівможливість використовувати та комбінувати різні технології, рішення та продукти різних виробників у сфері ІТ до реалізації завдань. Як наслідок, є гнучкість при розробці рішень»,  – говорить Павло Ярмак, керівник напряму серверних рішень та систем зберігання даних технічного департаменту Seeton.

Спеціалісти Seeton поєднують різні технології в інфраструктурних рішеннях, що приносить максимальний ефект. Зараз стратегічними партнерами компанії у цьому напрямку є такі IT-виробники, як Cisco, Dell Technologies, HPE, IBM, Nakivo, Nutanix, Oracle, Veritas Technologies, VMware та інші.

Які IT-проєкти втілює оновлена команда Seeton: від систем зберігання даних до мереж дата-центрів
Андрій Клюшніченко

«У цей непростий час ми продовжуємо виконувати зобов’язання перед клієнтами, а також фокусуємо свої інвестиції на майбутньому, розвиваючи експертизу та компетенції, у тому числі залучаючи до компанії топфахівців ринку. Нинішнє розширення команди – це відповідь на запит ринку, наших клієнтів та партнерів, які давно хотіли бачити у нас центр компетенцій з серверних рішень та систем зберігання даних. Упевнені, що з посиленою експертизою ми можемо вирішити навіть найскладніші та нестандартні завдання», – каже Андрій Клюшніченко, технічний директор компанії Seeton.

Розширена команда готова впроваджувати рішення будь-якого рівня та масштабу для таких галузей, як фінанси, ритейл, енергетика, промисловість, державний сектор та інші.

Які проєкти реалізує Seeton 

Уже в умовах війни команда Seeton розробила та впровадила концепцію побудови катастрофостійкої IT-інфраструктури. Для цього вона використала найновітніші технології світових виробників, такі як SDWAN, Starlink, VMware, IBM Cloud. 

Це дозволило швидко перетворити традиційну ІТ-інфраструктуру компанії-замовника у сучасну гнучку гібридну модель побудови центру обробки даних, що не має жодної точки відмови. Також  можна безпечно організувати до нього доступ користувачів з будь-якого місця у світі.

Які технології та продукти використовує Seeton у своїх проєктах можна подивитися тут.

Про компанію 

Seeton – український національний системний інтегратор. Понад 20 років він впроваджує інноваційні IT-практики для бізнесу й держави в Україні та за її межами. Це комплексні проєкти й стратегічні рішення в інтересах клієнтів, що допомагають замовникам бути гнучкими та адаптивними до сучасних викликів. Серед клієнтів Seeton – Vodafone Україна, «Нафтогаз України», «ПриватБанк», ПУМБ, «Райффайзен Банк», «Укртелеком» та багато інших великих компаній.

Експертиза Seeton охоплює багато продуктів і послуг: телекомунікаційні та інженерні мережі, ІТ-інфраструктура, системи віртуалізації, інформаційна й мережева безпека, центри обробки даних та обчислювальна інфраструктура, хмарні рішення, бізнес-рішення, аналітичні системи, Big Data, консалтинг, системи керування знаннями, уніфіковані комунікації, професійна технічна підтримка тощо. В команді зараз понад 90 людей.

Партнерський матеріал?

Зв’язатися з командою Seeton можна за електронною поштою

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: