Блоги Блоги 01.03.2018 в 14:54 comment

Вийшов перший трейлер фільму «Дике поле» за романом Сергія Жадана «Ворошиловград»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новостей

На платформі YouTube опублікований перший трейлер нового українського фільму «Дике поле», знятого за романом Сергія Жадана «Ворошиловград».

«Дике поле» — це фільм в жанрі драма. За сюжетом, Герман (історик за освітою та політичний експерт за даними на візитівці) повертається до міста свого дитинства, аби провідати брата, який тримає бензоколонку в донбаських степах. Натомість він застрягає у цьому неназваному місті надовго: його брат зник, на його бізнес зазіхають місцеві мафіозі, а давні друзі мають дивні справи. Герман має визначитися: чи намагатися розплутати ситуацію на малій батьківщині, чи відсторонитися і повернутися додому.

Режисером стрічки «Дике поле» став Ярослав Лодигін. Над створенням сценарію працювала драматургиня Наталя Ворожбит. Роль Германа у картині виконує Олег Москаленко. Цю можливість він виборов, конкуруючи із майже 150 іншими акторами. На кастинг приходив 5 разів. У фільмі також знімалися актори Володимир Ямненко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Георгій Поволоцький, Євгенія Муц, Ігор Портянко та інші. В епізодичній ролі можна буде побачити й Сергія Жадана. Зйомки картини більше місяця тривали у Старобільську, після чого продовжилися в Києві і закінчилися у вересні.

Продюсерка Саша Костіна розповіла, що фільм має класичну вестернівську композицію, тож стрічка стане вестерном. Точніше його різновидом – істерном, адже дія відбувається у східній півкулі. Її творці планують триматися канону пригодницького жанру.

У широкий прокат в Україні фільму «Дике поле» вийде 8 листопада 2018 року. Перед цим запланована прем’єра картини на українських та міжнародних фестивалях.

Онлайн-курс "Лідогенерація у B2B" від Laba.
Де шукати нових клієнтів, щоб збільшити дохід компанії та які інструменти лідогенерації застосовувати? Розбираємо покроково та комплексно.
Дізнатись більше про курс

Додамо, що режисер Ярослав Лодигін спільно із командою творців екранізації роману Сергія Жадана «Ворошиловград» отримали першу нагороду COCO WIP AWARD на міжнародному кінофорумі Connecting Cottbus. Зміну назви автори пояснюють бажанням відійти від «радянського присмаку».

Джерело: «Українська правда»


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: