Новости

BlaBlaCar запровадить в Україні комісію у розмірі 10–15% вартості поїздки вже в найближчий час

BlaBlaCar запровадить в Україні комісію у розмірі 10–15% вартості поїздки вже в найближчий час

Керівник карпулінг-сервісу BlaBlaCar Ніколя Брюссон в інтерв’ю виданню «РБК Україна» розповів, що невдовзі в Україні сервіс стане платним. Рішення про це було ухвалено ще в 2018 році, але пандемія COVID-19 відтермінувала введення монетизації. Плату за користування сервісом запровадять вже у грудні 2021 року чи у лютому-березні 2022 року, остаточна дата ще не сформувалася.

Платитимуть за карпулінг-сервіс пасажири – для них з’явиться комісія при онлайн-бронюванні поїздки на платформі. Цей збір буде повністю повертатися, якщо водій або пасажир скасовують поїздку. При цьому оплата самої поїздки, як і раніше, здійснюватиметься готівкою безпосередньо водієві. Таким чином, запровадження монетизації ніяк не позначиться на водіях, адже їм користування сервісом залишиться безкоштовним.

Розмір комісії поки що точно не визначений, але вона становитиме 10–15% вартості поїздки. Монетизація буде вводитися поступово, спочатку в тестовому режимі на обраних маршрутах, а протягом 2022 року її поширять на всі напрямки. Зазначимо, що монетизація карпулінгу була раніше запроваджена BlaBlaCar у Франції та Іспанії, а також на інших ринках.

В компанії також розповіли, що збираються запустити в Україні сервіс BlaBlaCar Daily — це поїздки на короткі відстані в межах 20-30 км. Модель BlaBlaCar Daily побудована на тому, що власник автомобіля та його потенційні пасажири живуть відносно недалеко один від одного, а їх кінцеві точки щоденних маршрутів також розташовані поруч.

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

Він націлений на великі міста і буде цікавий насамперед тим, хто добирається на роботу з передмість. В Парижі, де зараз тестують цей сервіс, за такою схемою щодня відбувається 5 тисяч поїздок. Середня вартість поїздки у сервісі BlaBlaCar Daily зараз у Франції становить 3–4 євро.

Джерело: РБК Україна


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: