Новости

Інформація про роботу ПриватБанку в умовах військового стану, скасовано комісію на зняття готівки з кредитних карток фізосіб

Інформація про роботу ПриватБанку в умовах військового стану, скасовано комісію на зняття готівки з кредитних карток фізосіб

ПриватБанк поширив інформацію про роботу в умовах військового стану. Отже, відділення банку працюють у безперебійному режимі в тих населених пунктах, в яких немає загроз для здоров’я й життя працівників та клієнтів.

  • Онлайн-банкінг Приват24 та Приват24 для бізнесу, мережа самообслуговування працює в режимі 24/7 — в банку роблять все, щоб всі послуги працювали онлайн.
  • Безготівкові розрахунки працюють без обмежень.
  • Зняття готівки через банкомати ПриватБанку доступне. Служба інкасації забезпечує готівку на безперебійній основі.
  • Строк дії карток ПриватБанку автоматично подовжено на 180 днів.
  • Тимчасово зупинені покупки через “Оплату частинами”.
  • Мережа POS-терміналів банку працює.

Окрім того, згідно з Постановою Правління Національного банку України “Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану” від 24 лютого 2022 року № 18 призупинено роботу валютного ринку України, крім операцій продажу іноземної валюти клієнтами.

«Будь-які інші обмеження поза Постановою НБУ є технічними труднощами, і ми робимо усе, щоб до 14:00 ПриватБанк запрацював у відповідності до Постанови на всіх територіях, де дозволяє ситуація.

Ми обов’язково триматимемо вас у курсі всіх новин щодо роботи банку у цей час.»

Також ПриватБанк скасував комісію на зняття готівки з кредитних карток фізосіб.

ПриватБанк у своїй роботі керується Постановою НБУ, детальніше тут.

Джерело: ПриватБанк


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: