Новости Новости 03.06.2021 в 16:17

«Київстар» повертає пропозицію «Щасливий день» з безкоштовними послугами для абонентів

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новостей

Оператор стільникового зв’язку «Київстар» повідомив про повторний запуск акції «Щасливий день». Минулого року абоненти скористалися нею понад 4 млн разів. Тепер акція знову доступна абонентам до 31 липня.

Курс Англійської.
Ваш викладач англійської sucks? Підберемо викладача, який також любить Star Wars, а не Star Trek.
Мені потрібен найкращий

До вказаної дати абоненти «Київстар» можуть один раз на 7 днів безплатно користуватись безлімітним мобільними інтернетом та дзвінками в мережі, навіть якщо вони не оплатили послуги за своїм номером. Отримати свій «Щасливий день»  можуть  всі абоненти «Київстар», які обслуговуються на умовах передплати. Для цього їм достатньо підключити пакет безкоштовних послуг одним зі зручних способів:

  • у додатку Мій Київстар;
  • зателефонувавши на безкоштовний номер 222;
  • надіславши запит *222#.

Після активації послуг абоненти отримають відповідне SMS-повідомлення і протягом дня підключення та наступної доби у них будуть діяти безлімітний мобільний інтернет та нетарифіковані хвилини для дзвінків у мережі Київстар. Кожні 7 днів абоненти зможуть підключати таким чином новий пакет послуг знову. Участь в акції «Щасливий день» додатково не оплачується.


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: