Новости Новости 02.02.2022 в 18:05

MSI дарує копію Dying Light 2 покупцям ігрових моніторів та «заліза»

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

MSI Україна повідомила про запуск нової промоакції. Вона присвячена до релізу гри Dying Light 2 Stay Human і дає можливість безоплатно отримати копію пригодницького польського зомбі-екшену (а точніше, ліцензійний ключ в магазині Steam). Для цього необхідно придбати геймерські аксесуари та комп’ютерні компоненти виробника в період з 1 лютого по 5 березня у магазинах-партнерах MSI.

MSI дарує копію Dying Light 2 покупцям ігрових моніторів та «заліза»В акції беруть участь системні плати Z690 та B660, готові СВО, блоки живлення, корпуси, ігрові монітори та крісла. Забрати копію Dying Light 2 Stay Human можна буде до 19 березня (або до вичерпання запасів ключів).

З повним переліком акційних товарів та детальними умовами акції можна ознайомитись на офіційному сайті MSI.

Реліз Dying Light 2 на ПК та консолях відбудеться 4 лютого. У мережі вже з’явилися оцінки — критики досить тепло зустріли нову гру польської студії Techland. На Metacritic версія для PS5 отримала 77 балів зі 100  на основі 41 рецензії, тоді як на ПК оцінка дещо вища — 78 балів зі 100 на основі 20 рецензій, а на OpenCritic її рекомендують 70% рецензентів.


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: