Новости

МВС: За рік роботи системи автоматичної фіксації порушень ПДР кількість ДТП у місцях встановлення камер знизилась на 65%

МВС: За рік роботи системи автоматичної фіксації порушень ПДР кількість ДТП у місцях встановлення камер знизилась на 65%

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький зазначив, що система автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху за короткий час своєї роботи встигла показати свою ефективність.

«За час роботи системи автоматичної фіксації ми маємо понад 3 мільйони складених постанов, понад 2,5 мільйони постанов вже оплачені, що принесло держбюджету 0,5 мільярда гривень.

Але тут я хочу наголосити, що принцип роботи системи автоматичної фіксації – не каральний, а превентивний. Саме тому МВС впровадило відкритий метод встановлення камер автоматичної фіксації, на відміну від багатьох країн, де такі камери встановлюють приховано», — наголосив він.

В порівняльному аналізі, за рік роботи системи кількість ДТП у тих місцях, де встановлено камери, знизилась на 65%.

«Наразі ми маємо 236 камер, до кінця року будемо мати 270. За наступні два роки ми збільшимо кількість камер до 580. Це лише та кількість камер, які будуть встановлені МВС.

А я хочу заохотити громади долучатися до системи, проводити аналіз і звертатися з пропозиціями про встановлення камер автоматичної фіксацій порушень ПДР», — наголосив Олексій Білошицький.

Нагадаємо, на сайті МВС постійно оновлюється інформація про розміщення камер автофіксації порушень ПДР, лише за минулу добу на дорогах України з’явилось ще 18 камер.

Зазначимо, що у порушників, які перевищують швидкість 150 км/год у містах та не сплачують штрафи, невдовзі будуть вилучати автомобілі.

Джерело: МВС України


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: