Новости Новости 26.01.2022 в 18:34 comment views icon

«‎Ощадбанк» слідом за «‎ПриватБанком» знижує тариф на еквайринг до 1,8%

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

«‎Ощадбанк» повідомив про запуск єдиного тарифу за надання послуг еквайрингу в розмірі 1,8%, який почне діяти з 1 лютого як для наявних, так і нових клієнтів банку. Перед цим те ж саме зробив «‎ПриватБанк».

Як відомо, міжнародні платіжні системи погодились знизити ставки інтерчейндж. Детальніше про поступове зниження граничних ставок інтерчейндж в Україні — в окремому дописі на сайті. Саме з цим і пов’язане зниження тарифів на еквайринг українськими банками.

Зміна тарифу на еквайрингове обслуговування наявним клієнтам «‎Ощадбанку» відбудеться автоматично.

На підключення еквайрингу з використанням додатку ОщадPAY, який наразі є одночасно і терміналом, і касовим апаратом у смартфоні, діє знижений тариф 1,7% суми операції без додаткових комісій за умови зарахування платежів на рахунок у банку.

«‎Ощадбанк» займає друге місце на ринку еквайрингу. Його еквайрингова мережа нараховує понад 80 тис. POS-терміналів, а кількість партнерів — понад 29,5 тис.

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: