Новости

Розпочинається серія турнірів ESportsBattle | FOOTBALL LEAGUE з призовим фондом 350 тис. грн

Розпочинається серія турнірів ESportsBattle | FOOTBALL LEAGUE з призовим фондом 350 тис. грн

В Україні стартує національна серія турнірів ESportsBattle | FOOTBALL LEAGUE 2021-2022, яка проводиться за підтримки Української асоціації електронного футболу.

У цьому сезоні заплановані чотири кваліфікації та Grand Final. Змагання відбуватимуться у 2 дивізіонах: PRO Division (у режимі Ultimate Team) та AMATEUR Division (у режимі Kick-off). Кожен гравець має право обрати один із дивізіонів для участі.

В рамках ліги буде введено ESportsBattle Points, завдяки яким вестиметься рейтинг протягом усіх турнірів як для дивізіону PRO, так і для турнірів дивізіону AMATEUR. Це необхідно для визначення фіналістів, які потраплять у турнір ESportsBattle FOOTBALL LEAGUE Grand Final. Загальний призовий фонд серії складає 350 тис. гривень.

Реєстрацію на сезон ESportsBattle | FOOTBALL LEAGUE вже відкрито. Реєстрація на перший турнір ESportsBattle | FOOTBALL LEAGUE Stage 1 завершується 17 жовтня. А вже  20-21 листопада пройдуть відбіркові матчі у форматі онлайн. Фінал Stage 1 відбудеться у грудні за результатом якого буде визначено учасників у AMATEUR Division та  PRO Division.

Курс
Python
Опануйте професію Python-розробника за 4 місяці й отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Python

Прийняти участь в змаганнях можуть особи, яким виповнилось 14 років та які мають ігрові PlayStation 4 aбо PlayStation 5. З детальними умовами можна ознайомитися на офіційному сайті проекту, де також доступна форма для реєстрації в турнірі.


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: