Новости

У травні «Київстар» включив 4G у 329 населених пунктах, де мешкають 124 тисяч українців

У травні «Київстар» включив 4G у 329 населених пунктах, де мешкають 124 тисяч українців

Оператор Київстар повідомив про збільшення покриття 4G мережі в усіх областях України. Так, у травні можливість доступу до послуг 4G отримали ще у 329 населених пунктів, де мешкають понад 124 тисяч українців.

Так, у Вінницькій області 4G зв’язок з’явився у населених пунктах Михайлівка, Морозівка, Павлівка, Росоша, Садківці, Снітків, у Донецькій — Володимирівка, Криворіжжя, Торецьке, у Київській — Богдани, Вахівка, Денихівка, Дернівка, Дмитренки, Кулажинці, Мірча, Халеп’я, у Луганській — Воєводське, Городище, Данилівка, Дьоміно-Олександрівка, Дем’янівка, Красна Талівка, Станиця Луганська, Талове, у Сумській — Воздвиженське, Деркачівка, Добрянське, Довжик.

Завдяки появі зв’язку 4G у цих населених пунктах, ще 124 тисячі мешканців України зможуть користуватись швидкісним мобільним інтернетом. Для цього Київстар активував технологію LTE900 на 149 базових станціях.

У 1 кв 2021 року Київстар інвестував у розвиток нових технологій зв’язку понад 1 млрд грн, що дозволило суттєво збільшити територію мережі 4G. Завдяки цьому кількість абонентів, які скористались швидкісним мобільним інтернетом, збільшилась у 1 кв 2021 на 24,3%. А використання мегабайтів на одного абонента зросло на 27,5%. На сьогодні зв’язком 4G у мережі Київстар користуються майже 10 мільйонів людей.

Курс
ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖЕР
Ставайте професійним фінансовим менеджером і заробляйте від $500 уже за 2 місяці.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
finmanager

Київстар встановив в Україні понад 15 тисяч базових станцій, на яких уже активована технологія LTE (4G). Відтак 87,8 % населення України може користуватись доступом до послуг 4G у мережі оператора. Компанія продовжує будівництво мереж нового покоління, щоб до 2022 року доступ до 4G був у 90% населення.

Зазначимо, що мобільні оператори України прискорили розвиток 4G у невеликих і труднодоступних населених пунктах завдяки перерозподілу радіочастот діапазону 900 МГц. Базові станції, що працюють на цих частотах, охоплюють зв’язком більші території, що важливо для будівництва мобільних мереж у віддалених населених пунктах. Для цього Київстар добровільно поділився з іншими учасниками ринку радіочастотним спектром 900 МГц і 1800 МГц. Так інші мобільні оператори змогли сформувати суцільні смуги радіо частот, що є критичним для розвитку швидкісної мобільної передачі даних.

Джерело: Київстар


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: