Новости Новости 26.11.2021 в 11:25 comment views icon

Українській платформі онлайн-освіти Prometheus виповнюється 7 років — за цей час було створено 250 курсів та залучено 1,8 млн слухачів

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Українській платформі онлайн-освіти Prometheus виповнюється 7 років. Весь цей час проєкт робить якісну освіту доступною кожному, для чого створює безкоштовні онлайн-курси, перекладає українською світові курси-бестселери, співпрацює з університетами, благодійними фондами та громадськими організаціями.

В Prometheus вірять, що майбутнє країни та кожного з її мешканців залежить від рівня освіти, саме тому платформа прагне постійно зростати та створювати ще більше актуальних освітніх програм.

«Перед тим, як перейти до цифр та статистики, хочемо подякувати вам — нашим слухачам, друзям, підписникам, партнерам, донорам та всім, хто залишається поруч з нами усі ці 7 років. Ваша підтримка та жага до знань — краща винагорода та мотивація віддано робити свою справу» — зазначили в Prometheus.

Отже, за 7 років існування Prometheus було:

  • створено близько 250 онлайн-курсів на яких навчається 1 800 000 слухачів;
  • видано понад 1 мільйон сертифікатів;
  • тільки за останній рік на платформі зареєструвалося півмільйона нових слухачів і було видано 500 000 безкоштовних сертифікатів.

Цього року Prometheus також запустив краудфандингову кампанію для того, аби й надалі тримати швидкий темп розвитку. Наразі вдалося зібрати більше половини від потрібної суми.

За перші зібрані кошти Prometheus:

QA с нуля.
Опануйте трендову IT-професію без досвіду роботи і технічної освіти — та почніть шукати роботу вже через 2,5 місяці навчання на IT-ринку України ❤️, Європи або США/Канади.
Реєстрація на курс
  • разом з Любомиром Остапівим запустив курс «Особистий та сімейний бюджет»;
  • запустив курс «Інформаційна гігієна. Як розпізнати брехню в соцмережах, в інтернеті та на телебаченні» від ініціативи «Як не стати овочем»;
  • разом з Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка створив онлайн-курс «Qırım: Крим – це ми»
  • провів велике технічне оновлення платформи Prometheus.

Якщо ви хочете привітати Prometheus зісвятом та долучитися до краудфандингової кампанії, зробити це можна тут.

Джерело: Prometheus

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: