Новости

Українській платформі онлайн-освіти Prometheus виповнюється 7 років — за цей час було створено 250 курсів та залучено 1,8 млн слухачів

Українській платформі онлайн-освіти Prometheus виповнюється 7 років — за цей час було створено 250 курсів та залучено 1,8 млн слухачів

Українській платформі онлайн-освіти Prometheus виповнюється 7 років. Весь цей час проєкт робить якісну освіту доступною кожному, для чого створює безкоштовні онлайн-курси, перекладає українською світові курси-бестселери, співпрацює з університетами, благодійними фондами та громадськими організаціями.

В Prometheus вірять, що майбутнє країни та кожного з її мешканців залежить від рівня освіти, саме тому платформа прагне постійно зростати та створювати ще більше актуальних освітніх програм.

«Перед тим, як перейти до цифр та статистики, хочемо подякувати вам — нашим слухачам, друзям, підписникам, партнерам, донорам та всім, хто залишається поруч з нами усі ці 7 років. Ваша підтримка та жага до знань — краща винагорода та мотивація віддано робити свою справу» — зазначили в Prometheus.

Отже, за 7 років існування Prometheus було:

  • створено близько 250 онлайн-курсів на яких навчається 1 800 000 слухачів;
  • видано понад 1 мільйон сертифікатів;
  • тільки за останній рік на платформі зареєструвалося півмільйона нових слухачів і було видано 500 000 безкоштовних сертифікатів.

Цього року Prometheus також запустив краудфандингову кампанію для того, аби й надалі тримати швидкий темп розвитку. Наразі вдалося зібрати більше половини від потрібної суми.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

За перші зібрані кошти Prometheus:

  • разом з Любомиром Остапівим запустив курс «Особистий та сімейний бюджет»;
  • запустив курс «Інформаційна гігієна. Як розпізнати брехню в соцмережах, в інтернеті та на телебаченні» від ініціативи «Як не стати овочем»;
  • разом з Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка створив онлайн-курс «Qırım: Крим – це ми»
  • провів велике технічне оновлення платформи Prometheus.

Якщо ви хочете привітати Prometheus зісвятом та долучитися до краудфандингової кампанії, зробити це можна тут.

Джерело: Prometheus


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: