Новости Устройства 13.10.2022 в 18:13 comment views icon

Войны дронов в реальности — Притула показал на видео, как украинский Mavic искусно нейтрализует вражеский дрон россиян

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Військово-повітряне «порно» з роботою української авіації на наднизькій висоті як яскраве свідчення кваліфікації пілотів ПС ЗСУ — це, звісно, чудово, але як щодо демонстрації умінь українських операторів дронів? Таке відео якраз сьогодні опублікував відомий телеведучий та волонтер Сергій Притула — воно містить виняткові кадри повітряної дуелі в Донецькій області з тріумфальною перемогою українського дрона над російським.

Власне, ось це відео, яке ми радимо переглянути (бо воно того варте):

Під час перегляду можна подумати, що підлітає ворожий дрон — який у кадрі, та насправді він не рухається. Це зумовлено перспективою. Майстерний таран ворожого дрона здійснив український дрон, а точніше оператор, який керував «пташкою» дистанційно. Після зустрічі з українським дроном у ворожого окупантського тільки пропелери порозлітались урізнобіч.

Як уточнив Сергій Притула, дрон (DJI Mavic — модель не зазначається), який записав це відео з виглядом від першої особи був закуплений коштами благодійників Фонду для бійців одного з підрозділів ДШВ ЗСУ. Відтоді «пташка» віддано служить десантникам та допомагає нищити окупантів.

Принагідно дякуємо нашим захисникам та бажаємо вдалого полювання!

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: