Партнерский проект Партнерский проект 08.09.2021 в 10:00 comment views icon

DC Link Group стала ексклюзивним дистриб’ютором Ruijie в Україні. Бренд є абсолютним лідером на ринку Wi-Fi 6 у Китаї

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

У портфелі компанії Ruijie 11 продуктових лінійок: бездротове обладнання, комутатори, маршрутизатори, пристрої аутентифікації і контролю, хмарні рішення та обладнання для DATA-центрів. В Україні компанія буде представлена ТМ Ruijie та саббрендом Reyee для домашніх користувачів та малого та середнього бізнесу.

«З усіх брендів, які присутні в Україні, Ruijie дає найкрутішу інтеграцію в хмару. Вона зручна в управлінні та налаштуванні – нею можна керувати навіть зі смартфона. А технологія self-orginizing network дає можливість впроваджувати персональні сценарії під чисельні потреби. Мережа, яка самоорганізовується, може залучити будь-яку кількість девайсів для дому, бізнесу, чи великої мережі, створюючи унікальне рішення» — розповідає Євген Глембоцький, керівник дивізіону мережевого обладнання DC Link Group.

Ruijie Networks — єдиний розробник обладнання для побудови мереж передачі даних, сертифікований як інноваційне підприємство в Китаї. На Порталі DC LInk Group вже можна замовити: універсальні домашні маршрутизатори, точки доступу всіх видів — настінні, стельові і вуличні з підтримкою сучасних стандартів WI-Fi 6 та WI-Fi 5. А також у наявності є асортимент комутаторів для відеоспостереження, потужних роутерів для середнього і дрібного бізнесу.

З вересня 2021 року DC LInk Group виводить у продаж ентерпрайз-обладнання для дата-центрів, магістральне обладнання та комутатори з дуже великою пропускною здатністю.

Это партнерский материал. Информацию для этого материала предоставил партнер.
Редакция отвечает за соответствие стилистики редакционным стандартам.
Заказать материал о вас в формате PR-статьи вы можете здесь.

Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: