Партнерский проект Партнерский проект 21.05.2021 в 13:20

Hisense представляє лазерний телевізор нового покоління

https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Лазерний телевізор Hisense дозволяє створити атмосферу справжнього кінотеатру у вас вдома: оптимізований  100-дюймовий екран, натуральні кольори, кінематографічна аудіосистема та дружні до очей функції  гарантують  відчуття повного занурення в картинку.

Hisense представляє лазерний телевізор нового покоління

  • 100 -дюймовий оптимізований великий екран: ви дивитесь  100 дюймовий лазерний телевізор на відстані 4 метри  у своїй  вітальні. Великий екран і невелика відстань огляду створюють вражаючий ефект від перегляду. Ультра короткофокусна консоль може проектувати зображення на відстані всього лише 11,3 дюйма від стіни.

Hisense представляє лазерний телевізор нового покоління

  • Дійсно натуральні кольори (широка кольорова гама):

Технологія X-Fusion™ використовує точне джерело світла для отримання чітких і точних зображень із бездоганними деталями, уникаючи небажаного розсіювання світла та забезпечуючи природніші враження від перегляду. Тривалий строк служби. Забезпечує понад 25 000 годин розваг.

Hisense представляє лазерний телевізор нового покоління

  • Технологія 4K Ultra HD використовує понад 8 мільйонів пікселів, що забезпечує створення цілого нового світу на дуже великому екрані ALR. Зображення чіткіше та яскравіше. Ультракороткофокусна консоль може проектувати зображення на відстані всього лише 11,3 дюйма від стіни, щоб створювати звичні умови для перегляду.
  • Дружній для очей: лазерний телевізор Hisense, оснащений пасивним біонічним екраном Fresnel. Зображення, яке ми бачимо на екрані,  по суті є відображенням проекції, яка йде  з консолі на екран.  Тобто очі не піддаються прямій дії випромінювання, що робить перегляд зручним та комфортним.

Hisense представляє лазерний телевізор нового покоління

  • Розширений динамічний діапазон (HDR) відкриває нову гаму кольорів і контрасту, тому  можна насолоджуватися надзвичайно яскравою картиною, глибиною та деталями.

Hisense представляє лазерний телевізор нового покоління

  • Технологія DOLBY ATMOS® забезпечує звук, що дає змогу відчути себе в центрі подій, тобто можна зануритися в атмосферу серіалів, ігор чи спортивних подій, не виходячи з дому. Технологія рухливого звуку стала значним проривом після приходу технологій стерео й навіть оточення звуком.

Hisense представляє лазерний телевізор нового покоління

  • Операційна система Hisense VIDAA U4.0  має сучасний інтерфейс, що дозволяє споживачеві швидко знайти те, що він шукає. Має велику кількість встановлених додатків, таких як: Netflix, YouTube, Prime Video, Redbull TV, UEFA.TV, Deezer, Kidoodle, FITE, Facebook Watch, Megogo, Divan.TV, Sweet.TV, OLL.TV, Tvigle, Filmbox Live, ВОЛЯ TV и YouTubeKids. А також дозволяє без особливих зусиль швидко завантажити всі потрібні програми на головну сторінку.  Легко переміщатися і переглядати контент. VIDAA дає змогу користувачеві вибирати будь-який додаток простим натисненням однієї кнопки, наприклад, Netflix.

Hisense представляє лазерний телевізор нового покоління

  • Низький рівень синього світла — Сертифікація TUV щодо низького випромінювання синього світла. Лазерний телевізор Hisense 100L5 майже не випромінює шкідливого синього світла, що підвищує комфорт ваших очей навіть після тривалого перегляду.
  • Завдяки технології MEMC з відгуком процесора на рівні мікросекунд плавність відтворення руху в 10 разів вище в порівнянні з OLED-телевізорами. Швидко рухомі об’єкти виглядають плавними і чіткими, що робить лазерні телевізори Hisense ідеальним рішенням для перегляду спортивних трансляцій, динамічних фільмів та ігор.

Hisense представляє лазерний телевізор нового покоління

Хайсенс, одна з провідних компаній-виробників побутової електроніки та побутової техніки, що згідно до спільних даних  Google та дослідницького агентства Kantar, 5 років поспіль входить до ТОП-10 найвпливовіших світових китайських брендів. На сьогодні телевізори Hisense також входять у 5-рку топ брендів у США та демонструють найвищі показники зростання в категорії.

Это партнерский материал. Информацию для этого материала предоставил партнер.
Редакция отвечает за соответствие стилистики редакционным стандартам.
Заказать материал о вас в формате PR-статьи вы можете здесь.

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: