Партнерский проект Партнерский проект 03.11.2016 в 11:43 comment

HOPIN – комфортний спосіб замовити таксі

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

HOPIN – мобільний додаток для замовлення таксі, який вже 4-й місяць працює у Києві. Замовити авто за допомогою HOPIN дуже просто, для цього достатньо лише 3-х кліків. Обирай авто, способи розрахунку, запрошуй друзів та отримуйте бонуси.

Пасажири можуть використовувати різні фільтри, замовляти авто на зараз, або на певний час, здійснювати замовлення, як з початковою та кінцевою точками маршруту, так і лише з початковою. Авто, з інформацією про них (фото, марка, модель, рік випуску, оцінка, …) можна переглядати на карті онлайн. Замовляти можна будь-яке авто, або якесь певне (наприклад те, яке більше сподобалось), просто натиснувши на його іконку перед початком замовлення.

HOPIN піклується про безпеку персональних даних. Реєстрація у додатку не обов’язкова. Ви можете не залишати свої персональні дані та номер телефону, тобто, Вам не потрібно турбуватись, що Ваш телефон попаде у базу даних для sms-розсилок. Водій взагалі не бачить номер телефону пасажира, а може зв’язуватись з ним лише за допомогою sms через додаток. Пасажир, в разі потреби, може зателефонувати водію.

Цінуйте власний час, не чекайте на морозі, виходьте тоді, коли авто під’їхало. Після підтвердження замовлення водієм, пасажири бачать, як авто наближається до них і коли буде. Безпосередньо перед прибуттям приходить повідомлення, що «Таксі практично на місці», а, коли авто прибуло, що «Авто чекає на Вас».

hopin_kyiv_3

Поїздку можна розшарити для друзів, знайомих. Для цього, під час поїздки, потрібно натиснути «Спільна поїздка» і надіслати посилання через e-mail, sms, viber, whatsapp…. Вашому другу буде видно, де Ви і куди їдете. Погодьтесь, досить цікава функція 🙂

HOPIN не обмежує пасажирів у способах розрахунку. За поїздку можна розрахуватися готівкою, платіжною карткою через додаток (її потрібно попередньо додати до аккаунту, вартість списується після поїздки), чи бонусами, якщо вони звичайно у Вас є. До того ж, бонуси не згорають, якщо вартість поїздки нижча, аніж сума бонусів на Вашому рахунку, решта залишається на наступні поїздки, а якщо вартість поїздки вища – пасажир просто доплачує різницю — карткою, або готівкою. Тобто, якщо Ви маєте 60 грн. бонусів, а поїздка склала 45 грн., різниця (15 грн.) залишається на наступну поїздку.

Користувачі додатку, які вже мали успішні поїздки з HOPIN можуть запрошувати друзів та отримувати бонуси. Надіславши власний промо-код друзям, з розділу меню Промо-коди, Ваш друг, за умови, що він новий користувач, одразу ж отримає 60 грн. на свої поїздки, а після його першої поїздки, Ви отримаєте 30 грн. на власний бонусний рахунок.

Тарифи HOPIN складають: посадка – 30 грн. мінімальна вартість поїздки – 45 грн., 1 кілометр у місті – 6 грн., за містом – 9.

До того ж, HOPIN не використовує коефіцієнтів підвищення ціни у певні проміжки часу та не змушує пасажирів додавати кошти до замовлення.

hopin_kyiv2

Зараз пасажири можуть замовляти авто комфорт-класу та бізнес-класу за єдиною ціною. До бізнес-класу HOPIN входять: Toyota Camry, Volkswagen Passat, Ford Mondeo, Hyundai Sonata, Skoda Superb…

З недавнього часу у нас працюють електрокари Nissan Leaf, на день Незалежності ми 3 дні безкоштовно возили пасажирів на Chevrolet Volt. Тема електротранспорту актуальна для нас, так, їх поки що не так багато, як хотілося б, але ми постійно працюємо в даному напрямку, а зараз надаємо можливість користуватися електрокарами за нашою стандартною ціною – зазначають у HOPIN.

Щодня команда проводить набір нових водіїв, збільшуючи кількість доступних авто. В HOPIN запевняють, що умови роботи для водіїв одні з найкращим, а можливо навіть найкращі на ринку! Всі авто проходять перевірку перед початком роботи. До HOPIN приймають авто від 2004 року (з невеликими виключеннями для автомобілів бізнес-класу).

Тобто в HOPIN немає ні старих авто, ні Lanos, ні Nexia.

У планах компанії розпочати діяльність у Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі вже у найближчому майбутньому.

Додаток підтримує найбільш використовувані світові мови, включаючи українську та російську. HOPIN можна завантажити через Google Play, Apple App Store, Windows Store та Amazon Store.

Досі не користуєшся HOPIN?!

Тоді завантажуй зараз та приєдуйся до нас.

Это партнерский материал. Информацию для этого материала предоставил партнер.
Редакция отвечает за соответствие стилистики редакционным стандартам.
Заказать материал о вас в формате PR-статьи вы можете здесь.

Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: