Партнерский проект

Компанія Acer оголошує про початок реєстрації для участі в чемпіонаті Predator Sim Racing Cup 2021, який дасть змогу набути унікального досвіду

Компанія Acer оголошує про початок реєстрації для участі в чемпіонаті Predator Sim Racing Cup 2021, який дасть змогу набути унікального досвіду

Компанія Acer повідомила про початок реєстрації для участі в неймовірному чемпіонаті Predator Sim Racing Cup 2021, який проходитиме за підтримки кіберспортивної команди R8G пілота Indycar і легенди «Формули-1» Ромена Грожана. Зареєструватися для участі в турнірі може кожен охочий власник ПК. Реєстрація безкоштовна, вона розпочалась у Україні 14 квітня та буде відкрита до 14 травня 2021 року.

Змагання проходитимуть у симуляторі AssettoCorsa. Окрім професійних кібергонщиків долучитися до них зможуть усі охочі: шанувальники перегонів, звичайні гравці й автолюбителі. Загальний призовий фонд складає 50 000 дол. США. Переможець національного чемпіонату автоматично стає учасником міжнародного етапу змагань і отримує шанс долучитися до команди R8G на рік. Призовий фонд для національного чемпіонату Україні в еквіваленті 100 000 грн.

Учасників національних чемпіонатів Predator Sim Racing Cup в Україні визначатимуть за результатами кваліфікаційних заїздів на найшвидше подолання кола. 20 кращих пілотів зможуть позмагатися у національному фіналі України, який триватиме 45 хвилин. Переможець національного чемпіонату України автоматично отримає право на участь у міжнародному фіналі, який відбудеться у червні. У міжнародному фіналі його суперниками стануть інші 14 переможців національних відбіркових змагань і професійні кібергонщики з команди R8G. Переможець міжнародного фіналу отримає унікальну можливість долучитися до команди R8G на рік.

«Компанія Acer продовжує наполегливо працювати над тим, щоб кіберспорт став доступним для всіх, і віддано підтримує молодих гравців, які прагнуть побудувати кар’єру кібергонщика «з нуля».

Predator Sim Racing Cup 2021 – перший міжнародний кіберспортивний турнір, який ми проведемо в повністю цифровому форматі. Він подарує абсолютно неймовірні враження професійним кібергонщикам, шанувальникам перегонів, звичайним гравцям і автолюбителям, а переможці отримають коштовні призи», – розповідає Хайо Блінген (Hajo Blingen), віце-президент компанії Acer із питань маркетингу в країнах Європи, Близького Сходу й Африки.

Ми надзвичайно раді бути ініціаторами нової кампанії та тісно співпрацювати з легендою автоспорту Роменом Грожаном, його кіберспортивною командою R8G і передовими партнерами у галузі роздрібної торгівлі з 30 країн світу».

Учасники національних чемпіонатів Predator Sim Racing Cup 2021 змагатимуться на болідах Mercedes AMG GT3. Заїзди проходитимуть на знаменитій трасі в Монці, де пілотам доводиться різко зменшувати швидкість із 350 до 70 км/год. Трасу для проведення міжнародного фіналу виберуть голосуванням переможці національних чемпіонатів.

Чемпіонат Predator Sim Racing Cup 2021 в Україні транслюватиме наживо канал найпопулярнішого українського сімрейсера Євгенія «Sonchyk» Сончіка, який коментуватиме перебіг змагань. Додаткові відомості щодо трансляції міжнародного фіналу буде оголошено напередодні заходу. Крім того, на чемпіонаті Predator Sim Racing Cup буде представлено спеціальні пропозиції та рекламні акції спільно із залученими партнерами, а саме Rozetka.ua

Щоб отримати додаткові відомості щодо участі та реєстрації, відвідайте сторінку чемпіонату Predator Sim Racing Cup 2021 тут.


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: