Партнерский проект
Predator запрошує на свій стенд на Comic Con Ukraine 2021

Predator запрошує на свій стенд на Comic Con Ukraine 2021

Predator запрошує на свій стенд на Comic Con Ukraine 2021

Незабаром — 4 та 5 вересня — відбудеться фестиваль Comic Con Ukraine 2021 — наймасштабніша подія року для шанувальників поп-культури та комп’ютерних розваг. Компанія Acer, один з постійних учасників фестивалю, запрошує відвідувачів до ігрової та демо зони геймерського бренду Predator.

На гостей чекає безліч активностей та сюрпризів, головний з яких – спеціальна гостя фестивалю акторка Гелена Манковська, що втілила образ Леді Дімітреску з відеоігри Resident Evil: Village. Гостями стенду Predator цього року стануть відомі блогери та стримери Эрик «Shoke» Шоков, Диана «Captain Diana Rice» та Артур «ZLOY», які будуть доступні для живого спілкування з фанами.

Predator запрошує на свій стенд на Comic Con Ukraine 2021

Шанувальники комп’ютерних ігор матимуть змогу взяти участь конкурсах, розіграші призів, турнірі 1-на-1 та випробувати новітні конфігурації продуктивних ігрових ноутбуків. Модельний ряд преміальних ігрових станцій Predator буде представлений моделями Triton 300 SE та Triton 500 SE у тонких металевих корпусах з потужними графічними картами NVIDIA. Моделі Predator Helios 300 та Helios 500 з вдосконаленим підсвічуванням RGB продемонструють ефективне охолодження і непересічну швидкодію. Доступні ігрові ноутбуки Nitro для широкого загалу геймерів представлятимуть оновлені 15,6-дюймові Nitro 5 AN515-57 та 17,3-дюймові Nitro 5 AN517-54.

До уваги відвідувачів на стенді будуть представлені сучасні ігрові монітори Nitro VG2 та Predator XB3 із частотою оновлення до 280 Гц, а також ігрова кабіна Predator Thronos Air для безкомпромісного занурення у ігрові світи. Майстри образотворчого мистецтва зможуть ознайомитися з творчими можливостями ноутбуків ConceptD, призначених для художньої творчості.

Predator запрошує на свій стенд на Comic Con Ukraine 2021

Також зустрічайте спеціальних гостей стенду Predator на фестивалі Comic Con Ukraine 2021:

⭐️ Діана «Captain Diana Rice» – 4 вересня о 13:00
⭐️ Артур «ZLOY» – 4 вересня о 17:30
⭐️ Михайло «Olsior» – 5 вересня о 14:00
⭐️ Ерік «SHOKE» – 5 вересня о 17:30

Фестиваль Comic Con Ukraine 2021 відбудеться 4 та 5 вересня на території київського арт-заводу «Платформа». Початок заходу о 12:00.


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: