Рубрики НовиниКіно

«Барбі» оформила сьомий в історії другий вікенд із $93 млн, а «‎Оппенгеймер» перевершив «‎Тенет» Нолана за касовими зборами

Опубликовал
Катерина Даньшина

Романтична комедія Ґрети Ґервіґ оформила сьомий в історії другий вікенд, додавши $93 млн за вихідні, а Нолан з «‎Оппенгеймером» перевершив власний «‎Тенет» за касовими зборами.

Продажі квитків «‎Барбі» впали на 43% в порівнянні з дебютом, однак це не завадило стрічці потрапити на сьоме місце в рейтингу фільмів із найкращим другим вікендом з показниками у $93 млн. Кінороботи, які передують у списку – це мільярдні гіганти «Зоряні війни: Пробудження Сили» ($149 млн), «Месники: Завершення» ($147 млн) і «Війна нескінченності» ($114 млн), «Чорна пантера» ($111 млн), «Світ Юрського періоду» ($106 млн) і «Месники» ($103 млн).

Загалом після двох тижнів на великому екрані «‎Барбі» зібрала понад $351,4 млн в Північній Америці та $423 млн у міжнародному прокаті, довівши загальну суму до $774 млн і ставши третім за величиною фільмом року.

Курс-професія "Дизайнер інтер'єрів" від Skvot.
Велика практична програма для всіх, хто хоче засвоїти професію дизайнера інтер'єрів і заробляти на реальних проєктах відразу після курсу. Досвідом та інсайтами діляться одразу три лектори.
Програма курсу

Історична драма Крістофера Нолана також демонструвала зірковий другий вікенд, отримавши ще $46,6 млн і ставши, за даними Universal, першим фільмом із рейтингом R, який заробив понад $10 млн протягом семи днів поспіль. «‎Оппенгеймер» заробив $174 млн у внутрішньому прокаті, $226 млн в міжнародному та $400 млн по світу загалом. Фільм перевершив прибутки двох попередніх робіт Нолана – «Тенет» ($365 млн) і «Бетмен: Початок» ($373 млн).

Ремейку «‎Маєтка з привидами» від Disney вихідними довелось поборотися за увагу глядачів з «‎Барбінгеймером» – фільм дебютував з $24,6 млн у Північній Америці та $9,1 млн в міжнародному прокаті, отримавши загальну касу по світу у розмірі $33 млн. Не дуже хороший результат, як для сімейного фільму із бюджетом $150 млн.

Нині на CinemaScore фільм Джастіна Сімієна має оцінку «B+», нашу рецензію можна переглянути нижче:

Сьома частина франшизи «Місія неможлива‎» нині зібрала $448 млн у світі – попри позитивні рецензії, блокбастер із бюджетом у $291 млн оминали увагою під час тріумфу «Барбінгеймера» і йому буде важко відновитися в кінотеатрах.

Disqus Comments Loading...