Рубрики НовиниКіно

«Дедпул 3‎» — єдиний фільм Disney за кіновсесвітом Marvel, який вийде у 2024 році

Опубликовал
Катерина Даньшина

Страйки в Голлівуді вже завершились, але мали великий вплив на кіноіндустрію, відтермінувавши вихід деяких фільмів на роки.

Нині Disney оприлюднила нові дати для виходу своїх майбутніх фільмів — і «Дедпул 3‎» стане єдиним фільмом компанії з кіновсесвіту Marvel, який вийде у 2024 році (перенесений з 3 травня на 26 липня).

«Капітан Америка: Прекрасний новий світ» (попередня дата випуску — 26 липня 2024 року) та «Громовержці» (попередня дата випуску — 20 грудня 2024 року) перенесені на 2025 рік. «Блейд» з Махершалою Алі, який спочатку планувався на 14 лютого 2025 року, перенесли на 7 листопада 2025 року. Ще два фільми без назви, прем’єра яких раніше була запланована на нові дати для «Громовержців» і «Блейда», вилучені з розкладу.

Загалом на 2025 рік заплановано чотири фільми кіновсесвіту Marvel, включно із «‎Фантастичною четвіркою», який має вийти 2 травня.

Основи Python для школярів від Ithillel.
Відкрийте для вашої дитини захопливий світ програмування з нашим онлайн-курсом "Програмування Python для школярів". Ми вивчимо основи програмування на прикладі мови Python, надаючи зрозумілі пояснення та цікаві практичні завдання.
Зареєструватися

У жовтні режисер «Дедпул 3» Шон Леві визнав, що фільм перебуває під загрозою через страйк акторів. Водночас днями він завершився і Раян Рейнольдс одразу поділився зображенням Догпула, оскільки виробництво збираються відновити.

Щодо решти планів Disney, то анімаційний спіноф «‎Муфаса: Король Лев» також перенесли — з середини 2024 року на 20 грудня 2024 року.

Sony тим часом перенесла «‎Веном 3» — з червня на 8 листопада 2024-го року. У поєднанні з «Мадам Павутиною» (14 лютого 2024 р.) і «Крейвеном-мисливцем‎» (30 серпня 2024 р.) це означає, що наступного року Sony планує випустити в кінотеатрах три комікси, тоді як Disney і DC — лише по одному («Джокер: Божевілля на двох» 4 жовтня 2024 р.)

Marvel нещодавно оголосила, що змінює стратегію виробництва на більш традиційну: із пілотними епізодами та шоуранерами, які повністю керуватимуть проєктами. А, за даними Variety, студія через кризу навіть розглядає повернення Роберта Дауні-молодшого, Скарлетт Йоганссон та інших акторів з оригінальних «Месників».

Disqus Comments Loading...