Новини Новини 12.04.2022 о 20:13

Додаток AR_Book від українських розробників дозволяє школярам проводити вдома безпечні пізнавальні експерименти завдяки AR-технології

Тетяна Нечет

Автор новин

Робити лабораторні досліди зі складних предметів можна самостійно, безпечно та безкоштовно (для користувачів в Україні) завдяки додатку AR_Book, заснованому на технології доповненої реальності (AR). Даний мобільний додаток є віртуальною лабораторією, в якій кожна дитина (і не тільки) може провести шкільні експерименти в будь-якому місці і в будь-який час.

«Соціальний проект AR_Book має допомогти дітям зрозуміти складні предмети, тому що всі практичні заняття зроблено за допомогою технології AR. Основні переваги: ​​для використання AR_Book потрібен лише смартфон; інтерактивні практичні заняття з фізики, біології, хімії тощо, створені за українськими підручниками; є офлайн-версія: можна завантажити потрібні експерименти у свій смартфон та навчатися у зручний час», — зазначила компанія-розробник Flexreality.

Програма постійно оновлюється. 11 квітня в AR_Book з’явилися 14 нових експериментів з математики, біології, географії та фізики, нові описи, зображення та інший цікавий матеріал.

AR_Book доступний для завантаження через App Store та Google Play.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: