Новини

В США експоліцейський використовував службове ПЗ, щоб зламати акаунти в Snapchat та отримати доступ до відвертих фото 8 молодих жінок

В США експоліцейський використовував службове ПЗ, щоб зламати акаунти в Snapchat та отримати доступ до відвертих фото 8 молодих жінок

Колишній співробітник поліцейського управління Луїсвілля (Louisville Metro Police Department, LMPD), штат Кентуккі, використовував спеціальне ПЗ для правоохоронних органів, щоб реалізувати схему, яка включала зламування облікових записів молодих жінок у Snapchat і використання їх фото та відео сексуального характеру для шантажу.

Згідно з судовими документами, 36-річний Браян Вілсон використав свій робочий доступ до Accurint – програмного забезпечення для збору даних, яке правоохоронні органи використовують для розслідування та отримання інформації про потенційних жертв. Колишній коп ділився інформацією з хакером, який зламував приватні облікові записи Snapchat. Після отримання фотографій або відео сексуального характеру, Вілсон зв’язувався з жінками, погрожуючи опублікувати медіафайли в Інтернеті та поділитися ними з друзями, сім’єю, роботодавцем та колегами жертви.

У червні Міністерство юстиції оголосило, що Вілсон визнав себе винним у кіберпереслідуванні, а також ще в одному звинуваченні, пов’язаному з цілою серією інцидентів, названих “Slushygate”: коли Вілсон та інші копи нападали на пішоходів, кидаючи в них свої напої та іноді знімаючи “пригоди” на відео.

ФБР встановило, що Вілсон причетний до злому 25 акаунтів і контактував із 8 жінками. Хоча обвинувачений сказав, що облікові записи зламувала інша людина, в документах федерального суду ім’я хакера не згадується.

Курс
БІЗНЕС-АНАЛІТИК В IT
Опануйте професію бізнес-аналітика в ІТ та заробляйте від $700 на початку кар’єри.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
analiticIT

“Мені цікаво, якій фотографії ти віддала б перевагу, щоб я зміг її використати для колажу? Ти не проти, якщо їх опублікую? Кажу тобі, вони всім СПОДОБАЮТЬСЯ!», – написав Вілсон одній з жертв, прикріпивши до повідомлення фотографії, отримані зі зламаного акаунту.

Коли жертва запитала, як він отримав фотографії, Вілсон відповів:

“Я планував відправити знімки твоїм батькам, братові, бабусі та дідусеві, сестрам, друзям, Facebook, PornHub, роботодавцю і т.д, але із задоволенням би залишив це все між нами. Я скажу, хто надіслав їх мені, якщо ти пообіцяєш не втручатися і показати мені ще кілька фотографій, щоб ми обидва могли отримати користь із цього”.

Вілсон також розмістив кілька жіночих фото та відео в Інтернеті, “вихваляючись своїми подвигами”. Прокурори написали, що він “надав іншим контактну інформацію свого Kik [додатку для обміну повідомленнями], щоб ті могли визначити додаткових потенційних жертв для злому – і в разі успіху, експоліцейський обіцяв поділитися вкраденими медіафайлами”.

Accurint, продукт брокерської компанії LexisNexis Risk Solutions, використовується в правоохоронних органах як інструмент, який може прискорити розслідування та “виявити неочевидні зв’язки між людьми, які інакше могли б залишитися невідомими”. Поєднуючи бази даних загальнодоступної та закритої інформації, Accurint може надати докладну інформацію про людину, зокрема її профілі в соціальних мережах, пошту, номер телефону, дані про родичів, партнерів та роботодавців.

Федеральні прокурори написали, що під час обміну текстовими повідомленнями зі спробами шантажу Вілсон називав жертв “повіями” та “суками”. Це, у поєднанні з вимаганням грошей та публікацією матеріалів сексуального характеру в Інтернеті, “завдало жінкам невимовної психологічної травми”. Принаймні відверті фото та відео однієї з жертв потрапили до роботодавця, що, за словами прокуратури, “ледве не призвело до звільнення”.

Ще один колишній офіцер поліцейського управління Луїсвілля (LMPD) Курт Флінн також визнав себе винним у знущанні над перехожими “Slushygate”. Вілсону загрожує до 15 років в’язниці, а Флінну — до 10 років. Вирок обом чоловікам мають ухвалити 19 жовтня.

За даними управління поліції Луїсвілля, Флінн пішов у відставку в червні, а Вілсон – у липні 2020 року.

Крім того, у понеділок ще одного чинного офіцера LMPD було заарештовано за звинуваченням у “порнопомсті”, після того, як він нібито відправив сексуальне фото жінки 19 людям у груповому текстовому повідомленні.

Раніше віцепрезидента Apple із закупівель Тоні Блевінса було звільнено з компанії після грубого коментаря про роботу в інтерв’ю TikTok. Блогер Деніел Мак опублікував відео, в якому запитав Блевінса, чим він заробляє на життя, той відповів:

“Я ганяю на машинах, граю в гольф і пещу жінок з великими грудьми. Але я беру вихідні та відпустки”.

Джерело: Leoweekly


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: